×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Roland Zydroń

Specjalizacja

 • Otorynolaryngologia

Informacje i kontakty

Inne informacje
Lekarz w trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Pacjent S.Z.
   witam, Jestem kilkanaście dni po zabiegu przegrody nosa. Zabieg przeprowadzony był w Szpitalu Miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu, gdzie miło mi było spotkać fajnego człowieka i jak się później okazało doskonałego fachowca. Zabieg przeprowadzony przez Pana doktora Zydronia okazał się prawdziwym majstersztykiem. Mój nos oddycha teraz pełną piersią i jest prosty jak dubeltówka, za co jestem niesamowicie wdzięczny. Jeżeli kiedyś potrzebowali byście profesjonalnego z doskonałym podejściem do pacjenta lekarza to polecam właśnie doktora Zydronia. Przy okazji chciałbym podziękować za opiekę całemu personelowi Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei ... mimo okoliczności było suuuuper . Oddział Otolaryngologiczny poznańskiego szpitala to prawdziwa pierwsza klasa ... jeszcze raz wielkie dzięki ... pozdrawiam serdecznie Poznań 07.08.2017r
  • Daniel
   Bardzo dobry fachowiec, niezwykle uprzejmy rzeczowy i konkretny. Świetny kontakt z pacjentem i pełna gotowość do pomocy. Oby więcej takich lekarzy.