×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Agata Soczyńska

Specjalizacja

 • Okulistyka

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wacław Bomersbach
   Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Dziękuję.
  • Halina
   Leczę się u Pani doktor od roku ,jestem bardzo zadowolona z niej przemiła sympatyczna Pani.Postawiła diagnozę skierowała na niezbędne badania przepisała odpowiednie leki i jest dobrze choroba nie postępuje a wręcz się cofnęła dzięki Pani doktor nie muszę poddawać się zabiegowi.Lekarz z powołania.Takich lekarzy nam potrzeba,dziękuję.
  • Teodor Buhl
   Lekarz z powołania, szybka fachowa diagnoza i pomoc. Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, takich lekarzy nam trzeba, dziękuję.
  • Bronisława Fialka
   Dziękuję pani doktor za uratowanie mi wzroku.
  • Adrian Juranek
   Wspaniała i rzetelna opieka i podejście do pacjenta .Miła i bardzo serdeczna. Szybka diagnoza i pomoc. Bardzo dziękuję Pani doktor.
  • Kowalczyk Agata
   Wczoraj tj 25 czerwca trafiłam na izbę przyjęć po dziubnieciu cena z okularów Pani Doktor bardzo sympatyczna uprzejma i bardzo szybko zeszła na izbę przyjęć dziękuję za wszystko mam nadzieje ze ogromny ból oka który mi towarzyszy i dyskomfort widzenia minie szybko
  • Maria
   Nie dosyć na tym, ze zostałam uprzejmie przyjęta i szybkozdiagnozowana- po kilku dniach dostałam telefon,od pani doktor, abym jutro przyjechała na ewentualną operację oka.To zupełnie inaczej niż przedstawiają lekarzy niektórzy pacjenci. Jestem pełna zdumienia i wdzięcznośći nie tylko pani doktor ale również tym, do których mnie skierowała. Z okiem na razie wszystko dobrze i bardzo, bardzo dziękuję
  • Maria
   Dziękuję za sprawne przyjęcie mnie z chorym okiem do szpitala, zorganizowanie na miejscu kompleksowego badania i szybkie przez to postawienie diagnozy z propozycja leczenia.Do tego pełen takt i uprzejmość. Dziękuję!