×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Andrzej Wójcik

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca
 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Maciej Szeleźnik
   27 lat temu, 27 listopada 1992 roku, w Szpitalu im. Rydygiera we Wrocławiu, zespół lekarzy i pielęgniarek pod kierunkiem najlepszego chirurga i lekarza na świecie, dr Andrzeja Wójcika (który jako jedyny poznał się na moim schorzeniu), uratował mi życie. Co roku tę datę obchodzę jako moje drugie urodziny… Miałem wtedy 33 lata i cholernie chciało mi się żyć… Dziękuję wszystkim którzy się przyczynili do tego, że żyję… To cudowne uczucie obudzić się z narkozy i poczuć że się znowu oddycha i że będzie dobrze… To cudowne uczucie zacząć życie po raz drugi. Dziękuję Panie Doktorze!
  • Stanisław Franciszek Ganc
   Dr.Andrzej Wójcik,znakomity specjalista,operował mego syna Adama ponad 30 lat temu/Adam obecnie ma ponad 40 lat/,bardzo dużo zawdzięczam Panu Doktorowi jak i Jego żonie Dr.Zofii Wójcik,która opiekowała się Moimi Dziećmi od ich urodzenia. Wspaniali Fachowcy,wychowankowie Prof.Tadeusza Marciniaka. 10.04.2016r Sydney