×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Andrzej Wojtyś

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Szczęśliwa Mama
   Dziękuję Doktorze! Parę miesięcy temu usuwałam w SCM clinic torbiel na jajniku. A dziś okazało się, że jestem w ciąży!!! Bardzo dziękuję!!!
  • Barbara Różycka
   Wspaniały lekarz dzięki któremu nareszcie mogę normalnie żyć bez bólu! Perfekcyjnie wykonany zabieg laparoskopii i cudowna opieka po zabiegu. Panie doktorze dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił i jestem szczęśliwa że było mi dane trafić na tak wybitnego specjalistę.!!!Dziękuję...
  • Beata
   Jeden z najlepszych w moim rodzinnym mieście lekarz...i właśnie miałam ogromne szczęście być Jego pacjentką...Panie doktorze bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę, troskę, serce..za to , że umie Pan słuchać , służyć dobrą radą jeśli czujemy się zagubione a podjęciu słusznej decyzji......dziękuję.
  • Ewa
   Wspaniałemu lekarzowi,wybitnemu specjaliście, który zawsze pamięta swoje pacjentki i służy im pomocą serdeczne podziękowania za wszystko ! Wdzieczna pacjentka