×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Anna Dziaduś

Specjalizacja

 • Medycyna rodzinna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ewa
   Ewa Wspaniały lekarz . Zaangażowanie się w pacjenta w jego problemy zdrowotne rzadko spotykane, przy tym ta skromności i nie wywyższanie się rzadko teraz spotykana . Szkoda że nie zatrzymano jej w przychodni. Ale wielkie dzięki za to że była ,bo pomogła wielu ludziom.
  • A. N.
   Cudowna Pani Doktor, najlepszy lekarz, jakiego do tej pory spotkałam. Perła wśród słupskich lekarzy i zapewne nie tylko słupskich. Dziękuję za opiekę i czekam na powrót Pani Doktor, chociaż wcale nie pospieszam ;-)
  • MG
   Lekarz z powołania. Do niej najwięcej pacjentów się zapisuje. Szkoda, że kolejki też najdłuższe. Niestety od kilku miesięcy jest nieobecna, a informacji na stronie przychodni nie ma.
  • P.Krzysztof M.
   Na przestrzeni wieloletnich kontaktów z lekarzami POZ - Pani Anna wyróżnia się ewidentnie wiedzą, zaangażowaniem i poczuciem obowiązku wobec pacjenta. To stawia panią doktor na czele stawki. Gratuluję. Krzysztof eM.
  • jaworska; trojan
   wspanialy lekarz dla o pacyjentow sama wysyla na badania bez proszenia i blagania o wyniki,kontakt dobry zpacyjentem takich lekarzymy bardzo szanujemy. dziekujemy ze sa.