×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Barbara Szumilewicz-Landowska

Specjalizacja

 • Psychiatria

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 585 562 723
 • telefon: 602 483 377

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • anna
   To już ponad rok , jak trafiłam (dzięki własnemu dziecku!) do Pani Doktor. Broniłam się przed tą wizytą na maxa!!! Prosiłam w domu, żeby 'mi nie kazali tam iść' ...ale byłam w takim stanie, że skapitulowałam ....z perspektywy czasu widzę, że niepotrzebnie tak się bałam ... słabo pamiętam to spotkanie, jak przez mgłę... ale wiem: było spokojnie, bez oceniania, bez dotychczasowego wszechobecnego stresu, że cokolwiek muszę, że za wszystko jestem odpowiedzialna, że wszystko zło na świecie, niedoróbki, porażki, chorobę męża ... i że znalezienie jego diagnozy zajęło 2,5 roku ...że mogłam coś zrobić, żeby było szybciej... bezsilność jest straszna ....jakieś moje niedopatrzenia??....na to wszystko dostałam MEGA-zrozumienie, diagnozę, że 'STACHANOWIEC nie wytrzymał' , super-wsparcie, leki i nową perspektywę na realia..... trafiłam zupełnie przypadkowo na BARDZO WŁASCIWEGO FACHOWCA!!!!!...mimo pandemicznego czasu i całej masy na-co-dzień problemów, mam jakąś 'czerwoną niteczkę', której staram się trzymać....co-by-było gdybym wtedy nie spotkała Pani Doktor? ... trudno powiedzieć, ale raczej nie byłoby fajnie ....dlatego jeśli ktokolwiek z czytających ma wątpliwości, czy potrzebuje pomocy czy może jeszcze sam 'da radę" i się boi, krępuje, albo wstydzi, to mówię na podstawie doświadczeń osoby raczej zamkniętej, skrytej i z definicji zawsze zdrowej i zadowolonej 'iron-woman' : dajcie sobie pomóc!!!! A TA PANI DOKTOR to jest 100% osoba, która Was zrozumie, nie oceni, nie ochrzani, tylko zwyczajnie POMOŻE!!! Dziękuję mojej córce Łucji i losowi, że tam trafiłam ! Dziękuję Pani Doktor za każde słowo wsparcia!! ...Mogę tylko gorąco polecić każdemu potrzebującemu :))
  • Monika od Przemka :)
   Wspaniała i złota kobieta… dawała mi pani ogromne wsparcie i pchnęła do przodu, żeby tylko było lepiej! Pani doktor, jestem wdzięczna, że pilnowała mnie pani, żebym pisała pracę licencjacką, żebym pojechała na pierwszy zasłużony urlop :). Jest pani wielką kobietą z powołaniem. Okropnie żal mi było wyprowadzać się do innego miasta, ale gdyby nie pani, nadal tkwiłabym w niczym. Jest pani moją bohaterką, bo… gdyby nie pani zapewne nie byłoby mnie już nigdzie, a już z pewnością nie taka jak teraz, zdrowa, szczęśliwa, spełniona, po raz kolejny DZIĘKUJĘ