×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Jarosław Rupik

Specjalizacja

 • Medycyna rodzinna
 • Choroby wewnętrzne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Aleksandra Skowronek
   Panie doktorze dziękuję za wspaniałą opiekę lekarską. Wielka szkoda że Pana już u nas nie ma.
  • Lilianna i Feliks Maciaszek.
   Panie Doktorze bardzo dziękujemy za opiekę medyczną. Życzymy powodzenia i sukcesów w pracy w pięknym rejonie. Z całego serca polecamy pacjentom właśnie Pana Doktora. Pozdrawiamy.
  • Agata Wronka
   To jest wspaniały lekarz na wszystkich chorobach się znał trafiał w leki a dla dzieci to był super miał podejście po wynikach się poznawał i bardzo pomagał już takiego lekarza w Hrubieszowie nie ma tak przyjemny bardzo go szkoda że od nas odszedł do innych pacjentów ale napewno też tam będzie szanowany polecam zawsze wysłuchał i doradził żebym mogła to dalej bym do niego należała powodzenia w dalszej pracy
  • pacjent
   Pan Doktor to świetny specjalista. Drugiego takiego już niestety nie znajdziemy. Zawsze dokładnie wysłuchiwał, zlecał potrzebne badania i cierpliwie odpowiadał na pytania. Działał szybko i skutecznie. Szkoda, że w Hrubieszowie już nie przyjmuje, ale gdziekolwiek teraz udziela porad - wiedzcie, że to cudowny człowiek i profesjonalista! Dziękujemy Panu za te wszystkie lata opieki!
  • W.G
   Każdego dnia tęsknimy za Naszym Dr!! Był z nami od zawsze ... najlepszy! Dzieci go bardzo lubiły, mając takiego lekarza można spokojnie spać! Proszę się nie martwić ten kto trafi do dr będzie w 100% zadowolony! Jesteśmy wdzięczni za wszystkie dni !
  • wdzięczna pacjentka Irena Ł
   Pan Doktor to wspaniały lekarz ! Swoją bardzo dużą wiedzą chętnie dzieli się z pacjentem i w sposób niezwyle cierpliwy - wiem to z autopsji - udziela dokładnej i wyczerpującej porady. Pana Doktora wyróżnia ponadto życzliwość, wyrozumiałość i bezinteresowność. Dzięki umiejętności obserwacji i spostrzegawczości Pan Doktor dostrzegł u mnie dosyć poważny problem i ukierunkował co do dalszego postępowaania
  • pacjentka
   Świetny lekarz!! Bez konieczności nie przypisuje antybiotyków . Szybko rozpoznaje chorobę i stosuje odpowiednie leczenie .Polecam innym pacjentom.
  • pacjentka
   Doktor Jarosław Rupik szybko rozpoznaje chorobę i przypisuje odpowiednie leki . Bez powodu nie przypisuje antybiotyku. To SUPER lekarz !