×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Krzysztof Kilichowski

Specjalizacja

 • Medycyna rodzinna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Lekarz medycyny)

 • Słowackiego 20, 87-700, Aleksandrów Kujawski

Informacje i kontakty

Inne informacje
Lekarz specjalista medycyny rodzinnej, w trakcie szkolenia podyplomowego w zakresie geriatrii.

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Monika
   Mimo, ze wyszłam na hipondryczke,Pan doktor potraktował mnie bardzo poważnie. Przeprowadził szczegółowy wywiad,holistycznie podchodząc do tematu. Cierpliwy,spokojny,pełen empatii-lekarz z powołania. Szczerze polecam Pana Krzysztofa Kilichowskiego!
  • Irena- wdzieczna pacjentka
   Przyjmował przez krotki czas w przychodni Micro Med na Fordonue. Bardzo dobry lekarz, Dzieki niemu zdiagnozowano u mnie nadczynność tarczycy- jestem juz 2 lata po terapi jodem radioaktywnym. Nadczynności tarczycy nie ma. Czuje sie dobrze. Ponato wysłał mnie do laryngologa z powodu przewlekłej chrypki. okazało sie ze miałam polip na strunoe głosowej,jestem juz po isunieciu polipa. Zdiagnozowal u mnie rowniez stan przedcukrzycowy. Wcześniej miałam problemy ze zdrowiem jednak źaden lekarz nie widzial powodu aby zrobic badania i skierowacdo specjalisty. Dopiero jak zminilam przychodnie i trafilam do Pana Krzysztofa. Żaluje że nie prcuje dalej w poradni na fordonie. Polecam z całego serca naprawde przejmuje si pacjentem i szuka przyczyn złego samopoczucia pacjenta az dotrze co dolega jeśli nie ro kieruje do specjalisty.
  • Olga
   Jeśli ten sam lekarz przyjmuje na wilczaku w przychodni bo o takim imieniu i nazwisku lekarz rezydent przyjmuje to szczerze polecam. Konkretny, sympatyczny, potrafiący pomóc , umie porozmawiać z człowiekiem , bije od niego spokój i dobra aura. Nie jest obojetny wobec pacjeta. Ja czuje się usatysfakcjonowana przebiegiem wizyty i wiem że do takiego lekarza będę wracać. Polecam!!!!