×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Krzysztof Styczeń

Specjalizacja

 • Psychiatria

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Monika
   Cudowny człowiek, profesjonalista w tym co robi i jak robi. Dużo tłumaczy, naprawdę pracuje z człowiekiem i jego trudnościami. Potrafi wsłuchiwać się w pacjenta. Mam wrażenie, że zagląda w jego duszę... Nie odhacza. POLECAM
  • Ewelina Gałka, Łódź
   Panie doktorze, dziękuję za niezmierna pomoc i zrozumienie podczas pobytu na oddziele kilka lat temu. Łezka sie w oku kreci ;-) Bardzo mi Pan pomógł i okazal wiele ciepła. Leki tez byly dobrane odpowiednio. Pozniej pojawiły sie epizody maniakalne jednak. Zostanie mi Pan w pamieci na zawsze.
  • Olszewska
   Panie doktorze, wielokrotnie starałam się wyrazić moją wdzièczność za przywtócenie mojemu męźowi zdrowia a przede wszystkim godności. Jednak każde słowa zdajà się być banalne i nie odzwierciedlają tego co czuję. Pan i ja wiemy w jakim stanie był mój mąż. Pan, Panie doktorze wyrwał go z „ piekła”. Chociaż minęło trochę czasu od tych trudnych chwil, ja nadal jestem zadziwiona Pana podejściem do chorego człowieka, (który sprawial wiele kłoptów i angażował cały oddział☺️), cierpliwością, spokojem, zaangaźowaniem i konsekwentnym dążeniem do osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia. Panie doktorze, Pan bardzo pomógł także mnie. - zagubionej, wystraszonej...Pan był dla mnie jak ogień w kominku w mroźny dzień. Będę Panu wdzięczna dopóki nie stracę jasności umysłu. I chciaź mojego męża już nie ma ze mną, ja dziękuję za to , że dzięki Panu mogłam z nim przeźyć w spokoju i godności tych kilkanaście miesięcy. Dziękuję Panie Krzysztofie i wierzę, że dobro i życzliwość jakie od Pana otrzymaliśmy wróci do Pana zwielokrotnione - wszystkiego dobrego Panie Doktorze.
  • Belito
   Polecam z całego serca. Nie znajduje nawet słów, żeby opisać jak jestem wdzięczna, ze trafiłam na Pana doktora. Niesamowity lekarz, bardzo uprzejmy, wspolczujacy ale przy Tym masie poczucie, ze sie jest w rekach profesjonalisty. Daje poczucie, ze faktycznie nas slucha a nie wsadza do pudełeczek z podobnymi przypadkami, ze nasz przypadek jest analizowany indywidualnie, a nie genenarlizowany, ze nie jestemy kolejnym numerkiem zapisanym na wizyte, tylko odrebnym czlowiekiem, ktory potrzebuje pomocy, pomocy idnywidualnej dopasowanje do naszych potrzeb i naszego stanu. Pan doktor daje ta pomoc i nie tylko stawia diagnoze i wdraza odpowiednie leczenie, ale tez duzo tlumaczy, pomaga zrozumiec. Bardzo jestem wdzieczna, ze trafilam na Pana doktora i slowa nie oddadza tego jak bardzo jestes wdzieczna za otrzymana pomoc! Panie doktozre wszystkiego najlepszego i ogromne podziekowania, za to jakim jest Pan czlowiekiem i profesjonalista w jednym. Podziekowania za to ze taka sciezke kariery Pan wybral i niesie pomoc, tym ktorzy jej szukaja.....za kazdy odzyskany usmiech, bardzo dziekuje...
  • Slw
   Najlepszy lekarz psychiatra na jakiego trafiłam, widać ogromną empatię. Dziękuję za pomoc i życzę dalszych sukcesów.
  • Beata
   Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tego lekarza. Niesamowicie profesjonalny, ludzki i empatyczny. Doskonale wsłuchuje się w problemy pacjenta, ma bardzo indywidualne podejście i jest geniuszem jeśli chodzi o diagnostykę. Dzięki Niemu moja droga leczenia była szybsza i zawsze miałam poczucie, że mogę na niego liczyć. Idealnie rozpracował mój przypadek. Podziwiam jego opanowanie i profesjonalizm. Polecam każdemu i z serca dziękuję za pomoc, życzę dużo siły i wytrzymałości.
  • Martyna
   Panie doktorze, dziękuję za ogromną pomoc w powrocie do zdrowia. Każdemu zycze takiego lekarza.
  • IG
   Polecam, Lekarz z powołania. Panie Krzysztofie dużo siły i żeby nie dopadło Pana wypalenie ;)