×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Łukasz Filipowski

Specjalizacja

 • Psychiatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Kościuszki 18, 37-500, Jarosław

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Pacjentka
   Prawdziwy lekarz z powołania przy tym świetny człowiek. Sympatyczny, uśmiechnięty, empatyczny, zaangażowany. Ktoś dodał komentarz, że się spóźnia. Mnie się nie przytrafiło, zaś zwróciłam uwagę, że nie patrzy co do minuty na zegarek żeby tylko odznaczyć wizytę i kolejny pacjent, kolejny, wręcz przeciwnie, nie pozwoli Ci czuć, że powinieneś już wyjść bo "Twój czas się skończył". Dla mnie to zaleta. Szybka, poprawna diagnoza, skuteczne leczenie. Już po 2-3 tygodniach znaczna poprawa, a dziś po kilku miesiącach czuję się o niebo lepiej. Ponadto, jeżeli coś się dzieje niepokojącego w trakcie leczenia, możesz zadzwonić nie czekając na wizytę. Zawsze znajdzie czas. Zdecydowanie polecam!
  • A.Ś
   Serdeczne podziękowania dla pana doktora. Za udzielenie dokładnej informacji . Jest lekarzem naprawdę bardzo dobrym bardzo troszczy się o zdrowie pacjentki. Oby było jak najwięcej takich lekarzy u których można mieć zaufanie. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania. 🙂
  • Kamil
   Przyjemna rozmowa, fachowa porada i dobra diagnoza. Jednym słowem bardzo dobry psychiatra, prawdopodobie najlepszy na podkarpaciu, po każdej wizycie czuję się znacznie lepiej a przepisane leki przynoszą skutek. Polecam jesli szukasz fachowej pomocy ;)