×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Magdalena Łozińska

Specjalizacja

 • Psychiatria

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Tomasz Sanocki
   W moim odczuciu Pani Doktor Łozińska robi wrażenie lekarza z powołania. Myślę że swój zawód traktuje na serio to że ma dobre serce to fakt z ktorym trudno by mi sie bylo nie zgodzić z Panem Mateuszem. To na co zwrocilem uwage to ze Pani doktor dokładnie wykonuje swoje obowiązki a moje doswiadczenie wykazuje że ma szacunek i podchodzi z empatia do kazdego pacjenta. Kilka razy byłem świadkiem że nie gardzi nawet tym który bardziej niż inni zostal dotknięty przez los zawszwe ze wspomnianym szacunkiem i wyrozumialoscia. U Pani doktor lecze się od kilku lat i zawsze mogę liczyć na to że zostane wysłuchny do końca. Pani doktor Łozińska ma klasę. Moja rekomendacja dla Niej jest jak najbardziej pozytywna. Myślę że wspomniane wartości czynią ją jeszcze lepszym lekarzem. Dziękuję!.
  • Mateusz Przybyło
   Pani ordynator ma bardzo dobre serce. Dziękuję za wszystko.
  • Karol Wisłocki
   Bardzo dobry lekarz
  • Furmański Edward
   Pani Ordynator bardzo dziękuję za zaufanie uwierzyła Pani pacjentowi, uratowała Pani Ordynator moje małżeństwo 30 letnie obiecuję że będę za Panią i Rodzinę Pani bardzo się modlił bo tylko mogę to zrobić.