×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Magdalena Tomczak-Warchoł

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(specjalista położnictwa i ginekologii)

 • Grudziądzka 11/13-14, 87-100, Toruń

(specjalista położnictwa i ginekologii)

 • Św. Józefa 53/59, 87-100, Toruń

Informacje i kontakty

Dorobek zawodowy
specjalista położnictwa i ginekologii
Kontakt
 • telefon: 790 800 856 (w godz. 14.00-20.00)

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Ewa
   Profesjonalna ale i bardzo empatyczna Pani doktor. W wyniku drobnych komplikacj trafiłam na izbę przyjęć w 36 tygodniu ciąży- bardzo dobrze oceniła stan, ówczesna wagę dziecka, wówczas nie zostawiła mnie w szpitalu na patologii ciąży. Dwa tygodnie później 38 tydzień odbierała mi poród- a zaczęłam rodzić naturalnie,bardzo szybko i prawidłowo szła akcja porodowa. Jednak coś się zadziało i jej szybka decyzja bez zbędnych szczegółów jak na te emocje dla mnie, tylko krótka informacja z pytaniem- jeśli chce pani urodzić zdrowe dziecko, to musimy wykonać cesarskie cięcie. Czy wyraża Pani zgodę?... po ok 3 godz od wejścia na porodówkę byłam już po cc. Dziękuje Pani Doktor za szybką reakcje- dziś nam zdrowego już prawie rocznego synka i bardzo dobra opinie na temat toruńskiej porodówki.
  • Małgorzata Tujaka
   Jeśli planujcie pierwszą wizytę ginekologiczną swojej córki to nie mogliście trafić lepiej. To bardzo stresujący moment dla córki jak i mamy. Dziękuję Pani Doktor za objęcie mojej córki fantastyczną opieką i przekazanie najważniejszych informacji.
  • Monika
   Dziękuję Panie Magdzie za pomoc. Trafiłam na SOR z bólem brzucha, temp i między innymi miałam konsultacje ginekologiczna. Mimo że że strony gin było OK pani Doktor zlecila mi dodatkowe badanie bo jako jedyna wiedziała że jest stan zapalny w organizmie. Miałam zostać wypisana z sor mimo że ból nie ustępowal, miałam gorączkę i podwyższone leukocyty. Dzięki tym zleconym badaniom zostałam na dłuższej obserwacji i po całym dniu kroplowek i badań lekarz stwierdził wyrostek. Jak się w nocy okazało był już wylany i był to ostatni dzwonek. Bardzo pozytywne jest to ze Pani doktor oceniła mój ogolny stan zdrowia mimo że z jej dziedzinie wszystko było dobrze.
  • Beata Rataj
   Miałam przyjemność być pacjentką Pani doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu nie wykluczającego lecz wzmocnionego przez wrażliwość , empatię, wolincjonarne podejście do pacjenta oraz bezinteresowność. Budujące jest ,że przy natłoku spraw, Pani doktor ma czas i ogromną cierpliwość do pacjentów, a przy tym umiejętność tłumaczenia o rzeczach trudnych w sposób zrozumiały również dla laika. Bardzo dziękuję. Cieszę się,że są młodzi lekarze z powołania w Polsce