×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Piotr Łapa

Specjalizacja

 • Kardiologia dziecięca
 • Pediatria

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Michał
   Pan Doktor Łapa operował mnie 25 lat temu w 1997r. Miałem wtedy 7lat. Oczywiście operacja przebiegła pomyślnie. Do 18 roku życia jeździłem na kontrole EKG , Holter . Pracuje od 12 lat ciężko fizycznie, systematycznie trenuje sporty walki. Żadnych przeciwwskazań fizycznych. Z całego serca Polecam i Dziękuję Panie Doktorze!!
  • Katarzyna
   Pan Doktor razem z Panem dr.Rycaj uratowali mojego syna :) moj syn ma bardzo rzadką wadę serca Bland - White-Garland. Poświęcenie i serce dla dzieci jest ogromne i do końca życia będziemy wdzięczni. Teraz Filip ma 12 lat i czuję się świetnie :)
  • Estera
   Doktor Łapa prowadził mnie 19 lat temu. Miałam wtedy zaledwie 5 lat i wrodzoną wadę serca. To on jako pierwszy wykrył u mnie ubytek w przegrodzie bez użycia jakiejkolwiek aparatury. Podczas, gdy inni lekarze nie potrafili tego wyczytać nawet z wyników EKG! Bardzo dobry lekarz, przyjazny pacjentom i dzieciom. Szczerze polecam!
  • :)
   Najlepszy lekarz na swiecie ! Niedość ze wie co tobi to jeszcze miły i do pogadania :) Wyleczył mi syna terez idziemy do niego z corka :)