×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Sławomir Salachna

Specjalizacja

 • Psychiatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: (071) 776 62 12

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Monika Tutka
   PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!!! Baaaaardzo przejmuje się Pacjentem, uśmiechnięty, empatyczny, potrafi doradzić, pocieszyć.....Mam (jeszcze) ogromny problem ze sobą, ale dzięki Panu Salachnie i jego wiary we mnie....wiem, że dam radę. Ceka mnie długa droga do wyzdrowieni ale dzięki NIEMU wiem, że będzie dobrze i się uda. Odpowiada obszernie pytnia i wątpliwości, Pociesza, wspiera....nie traktuje pacjenta jak intruza....POMOCNY, DBAJĄCY O SWOICH PACJENTÓW....TO ANIOŁ...nie lekarz.......
  • Anonim
   Również polecam tego lekarza. Wcześniej chodziłam do wielu innych i dopiero ten lekarz zaczął mnie właściwie leczyć, zarazem wykazując się cierpliwością i empatią. Podczas gdy inni lekarze potrafili jedynie rozkładać ręce i mówić, że nie wiedzą jak mi pomóc, tu odzyskałam nadzieję na normalne funkcjonowanie.
  • Natalia
   Świetny lekarz. Bardzo zdolny i empatyczny. Posiada ogromną wiedzę i intuicję. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia niebawem na kontroli.
  • Marta
   Obok głebokiej wiedzy, wyjątkowego medycznego talentu, pierwszy lekarz który obok ,,szkiełka i oka" ma humanistyczną wrażliwość na ludzkie cierpienie związane z chorobą duszy. Ta ludzka wrażliwość, więcej znaczy dla chorego niż najlepsze leki i terapie. Daje nadzieje, ta zaś wiarę, że w nieszczęściu choroby jest jakiś głębszy sens, i że na drodze ku jej pokonaniu jest profesjonalista lekarz a zarazem współczujący człowiek. Życzę Panu doktorowi wszystkiego co najlepsze i z całego serca dziękuję.
  • Kamila
   Lekarz, który jako jeden w niewielu, podczas pierwszego spotkania nie zraził, a przeciwnie - uśmiechem zachęcił do leczenia. Dał ogromną wiarę w to, że uda się przezwyciężyć problemy. Z jego gabinetu wyszłam uśmiechnięta - zdarzyło się to po raz pierwszy!! Bardzo dziękuję