×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Tomasz Sarosiek

Specjalizacja

 • Onkologia kliniczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: (22) 430 87 00

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Hanna Bielak
   Kolejna dobra tomografia.
  • Hanna Maria Łęcka.
   Wielkie podziękowania dla pana doktora. Dziękuję za spryt i wyrozumiałość jakimi mnie obdarował. Mam wyleczony nowotwór złośliwy jelita grubego z przerzutami do przydatków lewych przydatków. Całe życie choruję psychicznie.
  • Iwona
   Doktor Tomasz Sarosiek to wspaniały lekarz, którego z pełną świadomością Polecam. Leczy mojego syna od trzech miesięcy, poświęca nam dużo czasu na wyjaśnienia, zarówno podczas wizyt w szpitalu, jak i drogą meilową i telefoniczną. Jest bardzo oddany pacjentom. Nigdy nie widziałam tak zapracowanego lekarza. Panie doktorze jestem wdzięczna za wszystko co Pan dla nas robi, za okazane zrozumienie i pomoc . Dziękuję z całego serca.
  • Jacek
   Dziękuje Panu doktorowi. za udzieloną poradę telefoniczną. Wszystko wyjaśnił, sam oddzwonił do mnie, najlepszy doktor jakiego znam. Dziekuję i Pozdrawiam.
  • Mirosława Andrzejczak
   Z pełną odpowiedzialnością POLECAM. Dr. Tomasz Sarosiek, to przede wszystkim lekarz, traktujący pacjentów z szacunkiem i zrozumieniem. Empatyczny, współczujący, rozumiejący ludzi będących w obliczu utraty życia. Dzięki doktorowi Sarosiekowi żyję kolejne - prawie - cztery lata i mam nadzieję na dalsze. Jak oszacować wartość tego co dla mnie zrobił? Nie ma takich wartości, więc z całego serca DZIĘKUJĘ. Wdzięczności jaką mam dla Pana Doktora wyrazić inaczej nie potrafię. Szczerze polecam, gdyż według mnie, to lekarz, który lubi leczyć. Leczenie to Jego wielka pasja. Aktualnie pracuje w Magodent Warszawa Szamocka 6.
  • Danuta
   Wielkie podziękowania dla dr Tomasza Sarośka - w błyskawicznym tempie od konsultacji przyjął syna na oddział i włączył leczenie. Fachowość, życzliwość i empatia Doktora, jak również personelu jego oddziału w szpitalu Magodent na Szamockiej - nieocenione. Z serca Panie Doktorze dziękuję!
  • Ela
   Nasza kochana przyjaciółka, Jasia Sutowska u której zdiagnozowano guza płuc leczona jest na oddziale na którym ordynatorem jest p. Tomasz. Nigdy, a mam już 35-cio letnią praktykę w służbie zdrowia nie usłyszałam tyle dobrego o lekarzu, który Ją prowadzi. Panie ordynatorze, nie znajduję słów, które mogłyby wyrazić naszą wdzięczność. Jesteśmy spokojniejsze, że Jasia jest pod Pana opieką. Codziennie dziękujemy Najwyższemu za pana posługę i oddanie. Nie życzę oczywiście, by ktokolwiek trafił na ten oddział, ale jeżeli już, to będziecie spokojni, odprężeni, bo będzie opiekował się wami Anioł, dok. Tomasz. Dziękujemy, że Pan jest, p. Tomaszu