Rozmowa z dyspozytorem Pogotowia Ratunkowego

Grzegorz Barcik
Data utworzenia: 04.04.2016
Rozmowa z dyspozytorem Pogotowia RatunkowegoOceń:
(3.40/5 z 5 ocen)
Wysłanie wiadomości oznacza akceptację regulaminu
  • Pamięci GB
   2018-02-02 17:36
   Nikt tak jak Grześ nie potrafi przekazac informacji tak w przejrzysty sposób. 5.03. Będzie rocznica śmierci wielkiego ratownika, przyjaciela, mentora.. Odszedl na wieczna służbę do nieba, bo Bóg potrzebował najlepszego specjalistę....odpowiedz
  • Mietek
   2018-01-13 13:41
   Aby uzdrowić system zdrowia w Polsce należy usunąć z ZUS uzdrowicieli.Oni mają obowiązek leczyć ludzi a nie uzdrawiać ich w ZUS.O rencie powinno decydować grono lekarzy specjalistów z danego szpitala w którym leczy się pacjent a nie orzecznicy ZUS.W ZUS powinna być tylko komisja która badały by sprawę przy zaskarżeniu zasadności przyznania stałej renty.odpowiedz

Zaprenumeruj newsletter

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Dziękujemy.

Ten adres email jest juz zapisany w naszej bazie, prosimy podać inny adres email.

Na ten adres email wysłaliśmy już wiadomość z linkiem aktywacyjnym, dziękujemy.

Wystąpił błąd, przepraszamy. Prosimy wypełnić formularz ponownie. W razie problemów prosimy o kontakt.

Jeżeli chcesz otrzymywać lokalne informacje zdrowotne podaj kod pocztowy

Nie, dziękuję.

Na co choruje system ochrony zdrowia

 • Bolesna prawda o leczeniu bólu
  Sieć Watchdog Polska wzięła pod lupę problematykę leczenia bólu w polskich szpitalach. Wnioski nie napawają optymizmem – brakuje opracowanych schematów postępowania, personel nie jest szkolony w tym zakresie, a stosowane metody odstają od światowych standardów.
 • O co walczą rodzice niepełnosprawnych?
  Trwający od kilku dni protest rodziców dorosłych niepełnosprawnych w Sejmie to kolejna w ostatnich latach odsłona dramatu wynikającego z braku systemowych rozwiązań dla tej grupy społecznej.
 • System czy atrapa
  90 proc. Polaków źle ocenia system ochrony zdrowia, ale ponad połowa nie chce słyszeć o podniesieniu składki zdrowotnej. Polacy są skłonni się zgodzić, że służba zdrowia potrzebuje większych pieniędzy, ale proponują, by szukać ich w budżecie państwa albo w kieszeniach pacjentów, którzy korzystają ze świadczeń.
 • Sztuczne wydłużanie hospitalizacji wiecznie żywe
  Choć powszechnie znaną praktyką jest sztuczne wrzucanie pacjentów do trybu szpitalnego na dłużej, nikt się do tego nie przyzna. Szpitale z umowami z NFZ z oczywistych powodów nie chcą rozmawiać na ten temat – mówi Dobrawa Biadun, ekspertka Konfederacji Lewiatan.