×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Adam Karczewski

Specjalizacja

 • Okulistyka

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Dariusz Sitarz
   Dziękuję za szybki i sprawny zabieg usunięcia części powieki, zszyte bardzo ładnie 👍Zabieg profesjonalnie wytłumaczony, przedstawione wszystkie opcje, miło i profesjonalnie.
  • Małgorzata
   Panie Doktorze, pojawił się Pan niedawno w Ustce - Moja Mama - Jolanta - została Pana pacjentką. Pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź z FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100011728397701 :"Wiecie, w Ustce pojawił się ostatnio młody okulista, Lek. Adam Karczewski, który ma GDZIEŚ limity pacjentów na dzień i przyjmuje do 18 lub później, choć naprawdę nie musi! Może gdyby pracował tam choć z 10 lat wcześniej, moja M. nie miałaby tak zaawansowanej jaskry w lewym oku, bo ten Gość jest maniakiem badania ciśnienia w gałce ocznej i innych badań profilaktycznych, choć NIE MUSI I MU ZA TO NIE PŁACĄ dodatkowo! Niech żyją Lekarze z powołania, nasi lekarze nadziei a nie te maszynki do robienia pieniędzy, które przysięgą H. podcierają sobie... ech! gdybym miała dość talentu i super pamięci, to bym do Was dołączyła! W obecnej sytuacji, mogę jedynie Was podziwiać i rozgłaszać waszą DOBROĆ na wszystkie strony świata!" Panie Doktorze, jeszcze raz - moje największe wyrazy szacunku i podziękowania składam pod Pana adresem, bo choć wiem, że moja Mama jest daleko od mojego miejsca pracy i zamieszkania (ok. 123 km), to jestem o Nią teraz już spokojna. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE, Małgorzata S-Z.