×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Andrzej Curzytek

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
echokardiografia

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Włodzimierz
   Bardzo kompetentny sympatyczny stwarza atmosferę zaufania cirpliwie wysłucha wyjasni wątpliwości. Serdeczne podziękowania
  • B.Z.
   Wspaniały lekarz. Pomimo wielu zajęć znajduje czas aby wysłuchać i cierpliwie wszystko wyjaśnić. Dziękujemy za opiekę nad mamą.
  • Barbara
   Doskonały specjalista, z bardzo dobrym kontaktem z pacjentem. Lekarz, który również "słucha" pacjenta. Bardzo dokładny i pedantyczny w prowadzonych badaniach. Prowadzone przez pana doktora poranne wizyty, to nie jest przelot meteorytu przez sale z chorymi, ale rozmowa z każdym, wyjaśnienie pacjentowi celu przeprowadzanych badań. Człowiek z klasą, dobrze, że tacy lekarze są wśród nas. Cieszę się, bo doświadczyłam pomocy będąc pacjentką oddziału kardiologii prowadzonego przez doktora. Również kadra zarówno lekarzy asystentów jak też personelu pielęgniarskiego to osoby bardzo świadome swojego zawodu. Dziękuję wszystkim.
  • Lena
   Jest świetnym lekarzem. Doświadczony, wyspecjalizowany i na bieżąco podwyższający swoje kwalifikacje. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro i zdrowie pacjentów. Dzisiaj trudno spotkać takiego lekarza. Wszystkim polecam.