×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Anna Mercanti

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pan, który leci do Holandii
   Wspaniała doktor! Bardzo miła, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do pacjenta, pełen profesjonalizm! Dawno nie spotkałem tak miłego lekarza! Dosłownie przed chwilą wróciłem z zabiegu, a na samą myśl o pani jest mi lepiej! Oby więcej takich lekarzy w tym kraju, serdecznie dziękuję za pomoc, robi pani niesamowitą robotę. Pozdrawiam!
  • Niesforny biegacz
   Pani Doktor, serdecznie dziękuję za udzieloną fachową pomoc, kiedy z potłuczoną głową trafiłem na Pani dyżur w nocy z piątku na sobotę. Mimo wszelkich okolyczności ;) udzieliła mi Pani kompetentnej pomocy podchodząc z ogromną życzliwością, uprzejmością i szacunkiem do pacjenta. Życzę Pani powodzenia w dalszej pracy i bardzo szczęśliwego życia :)
  • Krzysztof S.
   Pani Doktor, serdecznie dziękuję, że w upalną sobotę nie odesłała mnie Pani do SOR, ale sama, w surrealistycznej scenerii "socrealu" w U-sie, z pielegniarką - rejestratorką przyświecającą lampą biurkową :-) bo inne w gabinecie zabiegowym nie działały, słabo zorientowaną w asystowaniu, zszyła mi Pani palec. Teraz, już bez emocji, doceniam Pani profesjonalizm. Dziękuję. I przepraszam za tę "dziewczynę" :-)
  • pacjent
   Chciałam serdecznie podziękować za pomoc którą mi pani okazała , kiedy to trfiłam w ręce pani. Pani nie chciała się mna zająć twierdząc że jestem w poełni zdrowa po moim usilnym naleganiu na przyjęcie mnie w końcu mnie przyjęto po zdrobieniu badań okazało się że wymagam natychmaistowej hospitalizacji, gdyby się nie uparła aby mnnie przyjęto nie było by mnie na tym świecie. Gdyby bylo więcej równie kompetrentnych lekarzy populacja Polski zmniejszyłaby się o połowę. Gorące podziękowania dla pani mercanti za troskę i ogromną życzliwość i ogromną wiedzę i kompetencje.
  • Agnieszka Nowicka-Laine
   CHCIAŁAM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC KTÓRĄ PANI MI OKAZAŁA W NOCY ZE ŚRODY NA CZWARTEK, KIEDY TO TRAFIŁAM W PANI RĘCE Z ROZCIĘTĄ GŁOWĄ. NATYCHMIASTOWE ZAJĘCIE SIĘ MNĄ I CAŁONOCNY POBYT NA BANACHA UMOCNIŁ MNIE W WIERZE, ŻE ISTNIEJĄ LEKARZE, KTÓRZY POŚWIĘCAJĄ SIĘ SWOJEMU ZAWODOWI I PACJENTOM W POTRZEBIE. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.