×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Anna Romowicz-Osuch

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 606-162-900
 • telefon: Gabinet Ginekologiczny Bielsko-Biała ul. Głęboka 14/5 rejestracja telefoniczna 538-299-450
 • e-mail: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Romowicz-Osuch /facebook/

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Olga
   Z czystym sumieniem to jest Lekarz godny polecenia. Cudowny człowiek, ma złote serce, wszystko tłumaczy jest bardzo bardzo sympatyczna osoba. Ma potężna wiedzę , jest dokładna , rzetelna . To jest mój ginekolog marzeń
  • Ania
   Ja również polecam Pania Doktor z czystym sumieniem! Prze sympatyczna i mila osoba,a do tego rzetelny i konkretny lekarz.Prowadzila cala moja ciąże,bedac w szpitalu również przychodziła i pytala jak sie czuję.Pani Doktor jest zainteresowana swoja pacjentka.Oby wiecej takich lekarzy.Zloty człowiek:) Pani Osuch przyjmuje rowniez od niedawna w swoim prywatnym gabinecie.Polecam!
  • Aleksandra
   Polecam z całego serca Panią Doktor! Bardzo pozytywna osoba:) Dokładnie bada, wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania pacjentki. Podczas badania poświęca dużo czasu- naprawdę nie spieszy się, jest dokładna, profesjonalna i bardzo miła. Za każdym razem Pani Doktor robiła mi USG, dokładnie pokazywała maluszka. Udało się że przy porodzie trafiłam na dyżur Pani Doktor i rodziła pod Jej czujnym okiem:) bardzo zaangażowana w moj poród-bardzo mi było miło:) podczas pobytu w szpitalu nawet przychodziła i pytała jak sobie radzę z synkiem, pomogła przystwic Leosia do piersi, bo miałam z tym problem. Pani Doktor interesuje się swoimi Pacjentami! Dziękuję z całego serca!
  • wuncek
   Cudowna lekarka. Doprowadziła do ciąży, teraz prowadzi ją doskonale. Jest rzetelna, opanowana, wykształcona. Przy tym wszystkim bardzo racjonalna i życiowa. Serdecznie polecam :)
  • L-S
   Anioł kobieta!!! Całą ciążę u niej prowadziłam, jest bardzo dokładna, odpowiadała na moje nawet te głupie pytania, jest miła i taka spokojna, opanowana. Dlugo robi usg, mierzy, wyjasnia, pokazuje mi dokladnie dzidziusia na usg. Polozna z którą się umówiłam do porodu zapytała kto mnie prowadzi, i powiedziała, że ta Pani dr jest bardzo dobra i pacjentki ja chwala.
  • beata01
   Świetny lekarz. Pani doktor prowadziła moją ciążę i udało mi się rodzić przy Pani doktor. Rzetelna, kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo czasu. Polecam!
  • ola
   Polecam Panią Doktor! Bardzo miłą i rzetelna osoba!