×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Arkadiusz Świerczewski

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Beata
   Na Pana Dr trafiłam w szpitalu w Polanicy. Spędziłam tam prawie miesiąc przed porodem. Poród ostatecznie zakończył się CC (wykonywał je inny doktor).W tym czasie przewijało się wielu lekarzy ale jego zapamiętałam najbardziej ze względu na jego doświadczenie i ogromną wiedzę, którą widać aktualizuje skrupulatnie i na bierząco. Do tego dodam jeszcze ogromną EMPATIĘ i łatwość komunikacji z pacjentką. Dr potrafi zniwelować to (okropne) uczucie skrępowania. Tak sobie wtedy pomyślałam o ile życie byłoby prostsze gdyby to on prowadził moją ciążę... Niedawno byłam na kontroli po latach (zaniedbanie) i muszę powiedzieć, że to była pierwsza w moim życiu tak rzetelnie wykonana kontrola! Otrzymałam szczegółowe objaśnienie poszczególnych obserwacji doktora, czym się matrwić, czym zupełnie nie, co obserwować, jak się badać.... No i nie śpieszyło mu się żeby się mnie pozbyć upewnił się czy otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Po prostu najlepszy doktor ‚EVER’ :) mam nadzieje że czas tego nie zmieni i Dr pozostanie tak samo oddany tej dziedzinie jak do tej pory. Dobry człowiek na właściwym miejscu.
  • Kasia
   witam ja poznałam Pana doktora przy drugiej ciazy 2015 roku w sierpniu w salve na ul.Andrzeja Struga teraz jestem w 3 trymestrze w trzeciej ciązy i bardzo mi brakuje Pana doktora w Salve nie ma takiego już drugiego lekarza od serca pomocnego i wyrozumiałego trafiam ciagle w salve na lekarzy niekompetencyjnych niemiłych .......chodze tam z przymusu,z niechęcią, a jak byl Pan doktor z radościa .,wkładał swoją pracę całe swoje serce,posiada ogromną wiedzę i naprawdę jest super specjalistą.teraz mało takich lekarzy mamy.
  • Karolina
   Pierwszy raz spotkałam takiego wspaniałego lekarza. Wizyta trwala prawie godzinę. Pan Doktor wszystkie badania sprawdził dokładnie, przeprowadził dokładny wywiad i dokładnie wszystko wyjaśnił. Jestem po przykrych doświadczeniach związanych z ciażą. Dzięki Doktorowi mam nadzieję, że tym razem się wszystko uda bo to naprawdę fachowy specjalista.
  • Anna
   Polecam z całego serca! Dr Arek wkłada w swoją pracę całe swoje serce. Posiada wspaniałe podejści do pacjenta i ogromną wiedzę! ;)
  • Kamila Gawlik
   To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora:) Pomimo stresu przed wejściem na wizytę i długiego oczekiwania jestem nią "zauroczona". czekać było warto. Pierwszy raz trafiłam do lekarza, który swój zawód wykonuje z pasją i lubi to co robi, a nie wykonuje go "za karę". Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu, z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem jest PACJENTKA:). Szczegółowo udzielił odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania oraz fachowo i delikatnie wykonał badanie. Pomimo moje skrępowania Pan Doktor potrafił rozładować napięcie, dzięki czemu mogłam poczuć się mniej komfortowo:) Oczywiście wrócę do Pana doktora i z pewnością będzie to już mój lekarz:) Ponad 15 lat korzystałam z usług innego ginekologa tyle, że kobiety. Nigdy nie była tak ciepła i tak indywidualnie nie podeszła do mojej osoby jak Pan Doktor Arkadiusz:) Jeszcze raz Panie Doktorze dziękuję, że "stanął" Pan na mojej drodze:) i do zobaczenia na kolejnej wizycie. Pozdrawiam:)
  • Ania
   Chciałabym bardzo podziękować panu doktorowi za pomoc przy narodzinach mojego syna. Najlepszy lekarz ginekolog jakiego miałam okazję spotkać w życiu.
  • Dominika Opanowicz- Pieszak
   Witam. W czerwcu ubiegłego roku rodziłam martwe dzieciatko. Doktor Świerczewski miał w ten dzien dyżur. Chciałam z całego serca podziekować za troske, wyrozumiałość, zainteresowanie i pomoc.