×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Dominik Cieniawski

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne

Informacje i kontakty

Studia
2013–2017 Uniwersytet Jagielloński Wydział Lekarski - studia doktoranckie
2006–2012 Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum - Wydział Lekarski
Przebieg pracy zawodowej
2012–2013 Szpital Uniwersytecki w Krakowie (staż podyplomowy)
Dorobek naukowy
10.2017r. - obrona pracy doktorskiej pod tytułem "Powikłania u chorych po przeszczepieniu nerki w okresie dwuletniej obserwacji" - Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Przemysław
   Bardzo dobry fachowiec. Uprzejmy, cierpliwy, rzeczowy. Leczenie przynosi efekty.
  • Anna i Józef
   Byliśmy dziś na wizycie. Bardzo dobry lekarz.
  • Anna
   Bardzo Panu dziękuję za fachową pomoc w nocnym ambulatorium 27 01 19r dzięki Panu uniknełam pobytu w szpitalu Bardzo dobrze dobrane leki, które po dwóch dniach pomogły Jest Pan bardzo dobrym lekarzem polecam innym pacjentom
  • Monika
   Panie Doktorze, niech Pan wróci:) Dzięki za cały poświęcony mi czas i bardzo holistyczne podejście. Lewa nerka niestety padła, do końca. Wyniki złe.JJ nic nie dał. Trzeba będzie wyciąć laparoskopowo a do tego tarczyca, biopsja 19.12 guzek tej samej wielkości a TSH 90. Tak strasznie Pana tu brakuje... Dziękuję za wszystko Czekam na wrzesień Życzę samych sukcesów. Ja w Pana bardzo wierzę Bardzo jest mało tak mądrych lekarzy z tak rozległą wiedzą i żądzą powiększania jej. A gdyby przypadkiem by sie panu znudziło to ja czekam na pana a chorób mam tyle, 2 nowe będzie na kim robić kolejne specjalizacje
  • Pacjent.
   Dr. Dominik Cieniawski to lekarz który profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Lekarz który szuka źródła choroby i wkłada w swoją pracę serce. Nie przepisuje leków w ciemno licząc że pomogą. Zawsze kieruje na badania zanim przepisze receptę. Pomógł mi w zdiagnozowaniu choroby, której przez kilka lat nikt nie mógł wykryć. POLECAM :)
  • Katarzyna
   Szanowny Panie Doktorze. Bardzo dziękuję za wczorajszą pomoc w nocnym ambulatorium. Dzięki Pana uprzejmości oraz profesjonalnemu podejściu już czuję się lepiej. Polecam wszystkim pacjentom Pana Doktora, to wspaniały człowiek i specjalista.
  • barbara
   Dziękuję doktorze za szybką poradę w sprawie migdałów. Po niedzieli idę do laryngologa
  • Wojciech
   Świetny lekarz, na prawdę! Badanie przebiegło szybko, sprawnie i dokładnie. Leki również zaczęły działać niemalże natychmiast - wielki plus za dobór tych nienajdroższych! Kartka z zaleceniami lekarza wisi na ścianie :)
  • Styrna
   Panie Doktorze trafna diagnoza , przepisane lekarstwa zadziałały i jest widoczna poprawa po 2 dniach