×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Dominika Murawska

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • BERNARDA
   Pani Doktor Murawska bardzo dobry specjalista,wszystkie komentarze 100% prawdziwe,z mojej strony moge dodac,ze leczy nie tylko moje schorzenia ale rowniez Dusze,zawsze wychodze z gabinetu pozytywnie nastawiona do zycia,ze az chce sie ZYC.!!!!! SERDECZNIE POLECAM. BARDZO DOBRY SPECJALISTA I BARDZO DOBRY CZLOWIEK
  • Angelika
   Dr Murawska to lekarz na medal! Tak wspaniałego lekarza to przez całe życie nie spotkałam! Wyjatkowy człowiek. Nie starcza mi superlatyw, żeby te Panią opisać.
  • Monia
   W dniu dzisiejszym miałam przyjemność poznać Panią doktor.Brakuje tak cudownych lekarzy!Dziękuję Pani doktor za miłą, ciepłą wizytę. Zapamiętam Panią i napewno wrócę. Pozdrawiam.
  • Pacjentka
   Pani Doktor jest osobą przesympatyczna i bardzo kompetentną, jest lekarzem z duszą na ramieniu. Myślę że gdyby wszyscy lekarze na oddziale Patologii ciąży byli tacy jak Dr Murawska to zarówno oddział jak i porodówka byłby godny polecenia, a tak niestety nie jest.
  • Ania
   Od Pani Murawskiej wyszłam doinformowana i spokojniejsza, ponieważ wiem, co dalej robić ze swoim zdrowiem. Zaspokoiła moją ciekawość i rozwiała wszelkie obawy. Nie spieszyła się, chociaż nie była to wizyta prywatna. Bardzo miła, konkretna, delikatna i co najważniejsze nie potraktowała mnie przedmiotowo. Szczególnie polecam