×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Dorota Mielcarek

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
Prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarską (w miejscu wezwania) na terenie Wrocławia.

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Lidia Endel-Ragis
   Chciałam serdecznie podziękować Pani za opiekę i pomoc mojej mamie na wczorajszej wizycie w szpitalu na Brochowie.Pani kompetencje,cierpliwość,szacunek do pacjenta są naprawdę godne podziwu.Samopoczucie mojej mamy po wizycie u Pani jest niesamowicie pozytywne.Uważam,że zrobiła Pani wszystko co było konieczne i dużo więcej.Oprócz fachowej opieki czułyśmy Pani zainteresowanie pacjentem i widoczną chęć pomocy. Bardzo dziękuję w imieniu mojej mamy i swoim.
  • Rodzina Szyńkarczuk
   Jesteśmy wdzięczni za opiekę nad naszą Mamą podczas Jej pobytu w szpitalu. Od momentu przyjęcia na oddział do ostatniej chwili życia Mama traktowana była z wielką troską. Profesjonalna i bezinteresowna opieka medyczna lekarza prowadzącego Pani doktor Doroty Mielcarek, zapewniła chorej i całej jej rodzinie poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Pani doktor każdorazowo informowała rodzinę o stanie zdrowia, nawet w tym „krytycznym” okresie choroby; pełna poświęcenia, współczucia i poszanowania godności dla odchodzącego człowieka. Pani doktor – to fachowiec pełen empatii, zrozumienia i cierpliwości. Serdecznie dziękujemy za wrażliwość i troskę okazaną w tym trudnym dla nas okresie.
  • Agnieszka P.
   Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz duże zainteresowanie chorobami pacjenta podczas wywiadu. Długi czas poświęcony na wizytę i cierpliwość, co przy starszej osobie ma ogromne znaczenie. Pani doktor nie spieszy się i naprawdę chce pomóc. Jednym słowem wspaniałe podejście do mojego ojca, który ma już 83 lata. Oby więcej było takich lekarzy jak Pani Dorota Mielcarek. Dziękuję.
  • Krystyna Kochan
   Serdecznie dziękuję Pani Dorocie Mielcarek za serce i okazaną troskliwość w dniu 31 grudnia. W tym dniu byłam również na SOR w Szpitalu Klinicznym na ul. Borowskiej. Nie da się porównać tych dwu szpitali. W szpitalu Klinicznym "masakra", a na Brochowie życzliwość, b. duże zaangażowanie. Dwa różne światy. Ale jest tak, jak powiedziała Pani doktor.Wszystko zależy od ludzi. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Pani Doktor i całemu miłemu personelowi.