×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Ewa Putowska

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Sternicza 26A, 43-300, Bielsko-Biała
  • tel.: +48602457233

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjentka
   Bardzo dziękuję Pani Ewie za prowadzenie jednej ciąży jest kobietą sympatyczną uśmiechniętą odpowiada na każde pytanie jeszcze takiego człowieka jak Pani Ewę to nie spotkałam każdemu polecam Panią Ewę jęk będę w ciąży to naprawdę z miłą chęcią przyjdę do Pani Ewy pozdrawiam serdecznie
  • Pacjentka
   Niezwykle sympatyczna i dobra kobieta, posiadająca ogromną wiedzę i poświadczenie. Prowadziła moje dwie ciążę. Już czekam na kolejną by móc się z Panią Ewą często widywać.
  • Marzena.D
   Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciaza. Po 5 latach wróciłam z drugą ciaza. Zawsze można na Panią Ewe liczyć. Odpowiada na każde zadane pytania, rozwiewa wątpliwości. Zawsze można zadzwonić, jeśli nie odbierze - oddzwania. Pełen profesjonalizm w tym co.robi . Zdecydowanie polecam
  • Jarmila
   Najcudowniejszy człowiek i lekarz w jednym! Każda wizyta u Pani Ewy była dla mnie przyjemnością. Już od progu witała mnie z ogromnym uśmiechem. Jeśli chodzi o koszt wizyty, to nie mam porównania z innymi ginekologami, ale warto było zostawić te pieniążki u kogoś tak kompetentnego! Bardzo mi smutno, że moja "przygoda" z wizytami u Pani Doktor na razie dobiegła końca, ale wiem, że wrócę do niej nie raz i będę ją szczerze każdej kobiecie polecać. Nie wiem skąd negatywne opinie, ale jestem zdania, że jeśli oferujesz dobro, dobro do ciebie wróci :-) Tak też było i w moim przypadku! Cudowna kobieta z ogromnym sercem. Pani Ewo, jeśli jakimś trafem to Pani przeczyta - DZIĘKUJĘ! Za wszystko :-) Jest Pani wspaniała!
  • Magdalena
   Bardzo dziękuję Pani Ewie za prowadzenie ciąży i szczęśliwe rozwiązanie. Bardzo miła osoba, odpowiada na każde zadane pytanie , starannie prowadzi ciąże, konkretna i kompetentna. Lekarz godny polecenia.
  • pacjentka
   Dziekuje Pani Ewie za miła i bezinteresowaną opieke w Szpitalu Wojewódzkim, była zainteresowana pacjentami do każdego podchodziła indywidualnie. Bardzo miło spotkac takiego lekarza -ludzkiego.