×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Jarosław Klęczar

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 0503409988

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Szczęśliwa Mama
   Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Doktor J.Klęczar prowadził moja ciąże i jest moim lekarzem od kilku lat. W ciąży zleca odpowiednie badania,odpowiada na wszystkie zadawane pytania i wątpliwości a do tego dzięki jego spokojnemu usposobieniu nie bałam się gdy musiał mnie skierować do szpitala mimo że jestem nerwowa osobą. Na oddziale interesuje się pacjentką. Podczas rozwiązania był obecny podczas ostatniej fazy porodu za co jestem bardzo wdzięczna bo dzięki temu się uspokoiłam i poszło dość szybko. Bardzo polecam Pana doktora jak i szpital w Oświęcimiu, opieka wzorowa, bardzo życzliwe i pomocne położne. Dzięki tym osobom narodziny mojej córeczki wspominam jako cudowny czas i myślę już o drugim dziecku. Dziękuję
  • Aleksandra
   Dr J. Kleczar prowadzil moja druga ciaze i byl to swietny wybor i zaluje ze nie podjelam tej decyzji przy pierwszej ciazy. Rozwiazanie nastapilo w Oswiecimiu rowniez przy udziale Dr Kleczara. Podejscie lekarza, opieka poloznych oraz opieka i pomoc w oddziale nowordkow byla cudowna i warto wybrac tem szpital. Brak wejscia ludzi z zewnatrz na oddzial jest kolejnym atutem, poniewaz przez to panuje tam niezwykly spokoj, ktory jest niezbedny dla matki i dziecka. Serdecznie polecam i jeszcze raz bardzo dziekuje!!!