×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Joanna Rupa-Matysek

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Julita
   Wspaniały lekarz ! Pani doktor perfekcyjnie przygotowała mnie do porodu. Mój lekarz prowadzący - położnik był zachwycony tym jak pani doktor przygotowała zalecenia do szpitala w którym miałam rodzić. Nie miałam żadnych ale żadnych problemów po urodzeniu dziecka - świetnie dobrane leki na okres porodu i po. POLECAM!! Lekarz z powołania.
  • Magdalena R.
   Wspaniały lekarz. Bardzo mi pomogła w wyjściu silnej anemii, doszła do tego jaką mam chorobę od jakiegoś czasu i mimo, że nie pomagały lekarstwa w końcu trafiła na lek, który mi pomógł. Polecam Panią dr.kazdemu,nawet z trudnymi chorobami. Kiedyś często byłam na kontrolach u Pani doktor, teraz mam kontrolę za parę miesięcy.
  • Magda Sz.
   Pani dr Joanna cudowny człowiek i lekarz z powołania!
  • Piotr Ch
   Piotr Ch. Witam serdecznie wiem, że z pewnością Pani nie czyta wszystkich opinii itd gdyż brak czasu nie pozwala znając panią poświęca ten cenny czas pacjentom. Dziękuję ślicznie i polecam jest pani jedyna w swoim rodzaju pierwszy raz spotkałem tak pochłoniętą pracą i oddaniem swojej wiedzy pacjentom na dany temat. Jestem pacjentem od ponad pół roku przez ten okres mogę z czystym sumieniem polecić jeśli czyta to jakikolwiek pacjent który zastanawia się do jakiej poradni i lekarza iść to już nie zastanawiaj się tylko dzwoń i idź pani dr wszystko doskonale wyleczy i wskaże drogę jaką przez ten czas choroby masz iść. Jeszcze raz wyrazy szacunku i wdzięczności dla Pani Dr.
  • MARLENA
   CHCIAŁABYM Z CAŁEGO SERCA PODZIĘKOWAĆ PANI DOKTOR ZA OPIEKĘ I ZA DOBRE SERCE.JEST PANI BARDZO DOBRYM LEKARZEM I CZŁOWIEKIEM.ZATROSZCZYŁA SIĘ PANI O MNIE W TRAKCIE CIĄŻY I PO,ŻE BYŁAM SPOKOJNA-WIEDZIAŁAM,ZE JESTEM W DOBRYCH RĘKACH. RZADKO SPOTYKA SIĘ TAK ODDANYCH SWOIM PACJENTOM LEKARZY.TE WSZYSTKIE SŁOWA NIE OPISZĄ JAK WDZIĘCZNA JESTEM PANI ZA POMOC-BEZINTERESOWNĄ POMOC!!!MOJA RODZINA DOŁĄCZA SIĘ DO TYCH PODZIĘKOWAŃ.WDZIĘCZNA PACJENTKA.