×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Justyna Iwaszko

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pan
   Pani doktor to fachowiec najwyższej klasy. Uratowała mi życie i przeprowadziła bardzo trudną, nagłą operacje. Jeśli ktoś z was zastanawia się nad chirurgią ogólną na Parkitce, to Pani doktor to poziom ogólnopolski. Więcej takich lekarzy.
  • Barbara Jabłczyńska
   Dzisiaj dowiedziałam się, że Pani operowała mojego Męża. Bardzo dziękuję, za Jego uratowanie.
  • Z. P.
   Dziękuję Pani Doktor Iwaszko za przeprowadzenie poważnej operacji mojego taty Mó tato żyje dzięki cudownej Pani Doktor Jest to Kobieta o Wielkim Sercu i oddana swojej pracy Poświęca dużo czasu nie tylko pacjentowi ale również jego rodzinie Polecam tą Wspaniałą lekarkę każdemu kto będzie musiał być operowany Pani Doktor życzę Ci dużo zdrowia cierpliwości i wytrwałości w swoim zawodzie Wdzięczny pacjent operowany 18 lutego 2020 r
  • Katarzyna G.
   Najwspanialsza i najlepsza Pani Doktor Justyna Iwaszko. Przeszłam wiele operacji , ale nigdy nie spotkałam tak profesjonalnego lekarza. Przesympatyczna , życzliwa, opiekuncza, podtrzymujące na duchu. Dzięki Pani Doktor żyję . POLECAM KAŻDEMU TAKIEGO LEKARZA. .
  • Ela K
   PANI DOKTOR GODNA POLECENIA. Operacja przeprowadzona po mistrzowsku bez powikłań. CHIRURG O DOBRYM SERCU DLA PACJENTÓW
  • Renata Szmakdzińska
   Serdecznie dziękuję za profesjonalną i kompleksową opiekę na SORze w nocy 22lutego. Podziękowania składam takrze pielęgniarką, które wspólnie z p. Doktor stworzyły miłą i życzliwą atmosferę sprzyjającą szybszemu powrotowi do zdrowia.
  • jolanta kepińska
   p.dr Justynę Iwaszko polecam z całego serca. To bardzo dobry specyjalista - rękę ma twarda i mocną w zabiegach a serce wielkie dla pacjentów. Osobowośc i profesjonalizm pani doktor godny do nasladowania przez innych lekarzy.
  • andrzej szostek
   serdecznie dziękuję za opiekę i udaną operację wdzięczny pacjent
  • I.Gnych
   Pani dr Iwaszko to wysokiej klasy specjalistka. Mojemu synowi Maćkowi uratowała życie i wspaniale przeprowadziła operację. Wyrazy podziekowania I.Gnych