×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr Kawa Hasan

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna
 • Gastroenterologia
 • Medycyna estetyczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Kościuszki 15, 63-400, Ostrów Wielkopolski

(specjalista chirurg)

 • Kościuszki 15, 63-400, Ostrów Wielkopolski

(specjalista chirurg)

 • Poznańska 125 A, 63-300, Pleszew

(specjalista chirurg)

 • Poznańska 125 A, 63-300, Pleszew

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Uczelnię ukończyłem w 2002 roku.
Specjalizację z Chirurgii Ogólnej odbyłem w latach 2004 - 2010 r. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, gdzie uzyskałem tytuł Specjalisty Chirurgii Ogólnej z wynikiem bardzo dobrym (czwarty wynik testu w skali kraju).
Obecnie jestem starszym asystentem na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej w Pleszewskim Centrum Medycznym.
Pracuję również w pracowni endoskopii, gdzie wykonuję gastroskopię i kolonoskopię diagnostyczną i zabiegową oraz zajmuję sie chorobami gastroenterologicznymi
Moim zainteresowaniem jest medycyna estetyczna oraz chirurgia minimalnie inwazyjna a zwłaszcza z zastosowaniem laparoskopii. Na co dzień wykonuję laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego oraz laparoskopowa plastyka przepuklin, co ma duże znaczenie w szybkim powrocie do zdrowia. W moim zainteresowaniu również jest laparoskopowe leczenie otyłości patologicznej i zabiegi proktologiczne.
Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego, usunięcia oraz korekcji przerośniętych blizn, plastyka powłok brzusznych, przeszczepienia skóry pełnej i pośredniej grubości. Zajmuję się również leczeniem przewlekłych i trudno gojących się ran a zwłaszcza odleżynowych i żylnych z użyciem przesuniętych płatów z sąsiedztwa.
Zajmuję się:
- chirurgią przewodu pokarmowego,
- chirurgicznym leczeniem żylaków kończyn dolnych,
- chorobami odbytu oraz odbytnicy,
- endoskopią gastroenterologiczną,
- USG Doppler tętnic i żył,
-medycyna estetyczną,
-chirurgią minimalnie inwazyjną.
- Laparoskopowym leczeniem otyłości patologicznej.
Przez cały okres swojej pracy zawodowej brałem udział w licznych kursach i stażach doskonalających co zostało docenione przez pacjentów a wyrazem tego jest przyznanie mi Laury Pacjenta na poziomie polskim
Kontakt
 • e-mail: kawaismail@yahoo.com
 • telefon: 889307252

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Krzysiek
   Takich fachowców nam trzeba !!! Od wejścia do gabinetu, zostałem prefesjonalnie poinformowany co będzie podane, jak zostanie wykonany zabieg kolonoskopii oraz co się z tym wiąże. Każda czynność była na bieżąco konsultowana ze mną. Zabieg obył się bardzo profesjonalnie. Widać, że Pan doktor zna się na rzeczy i doskonale wie co robi. Nie dość, że jest dobrym fachowcem to chętnie porozmawia w trakcie zabiegu aby rozluźnić atmosferę i często stresujący dla pacjenta zabieg. Człowiek o doskonałym podejściu do pacjenta, bez bufonady, jak to ma często miejsce z "innymi facho(f)cami". Dziękuję i polecam.