×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Konrad Wal-Jaszczyński

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 501 332 704

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Danuta Sarna
   Jestem pacjentką Pana Doktora już od kilku lat i śmiało mogę go polecić wszystkim kobietom które szukają lekarza skutecznego rzeczowego z indywidualnym podejściem a jednocześnie życzliwego i dobrego człowieka. Pan Doktor jest chyba jedynym lekarzem który poświęca swój wolny czas dla pacjenta ponieważ można do Niego zadzwonić z problemem o każdej porze i zawsze odpowie i doradzi co robić. Najlepszy lekarza na jakiego trafiłam. Bardzo polecam.
  • Danuta
   Danuta S. 14.07.2018 Jestem pacjentką Pana Doktora już od kilku lat i śmiało mogę hotel polecić wszystkim kobietom które szukają lekarza skutecznego ,rzeczowego z indywidualnym podejściem a jednocześnie życzliwego i dobrego człowieka. Pan Doktor jest chyba jedynym lekarzem,który poświęca swój wolny czas dla pacjenta ,ponieważ można do Niego zadzwonić z problemem o każdej porze i zawsze odpowie i doradzi co robić. Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam.Bardzo polecam.
  • Klaudia Ch.
   Z czystym sumieniem POLECAM!!! Moja historia przedstawia się tak, iż jakiś czas temu wylądowałam u Pana Doktora w prywatnym gabinecie, pomógł mi, a następnie dał numer telefonu do przychodni, w której przyjmuje na Fundusz. Rzadko się zdarza taka postawa wśród lekarzy więc byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Przez kilka lat nie miałam problemów więc i nie potrzebowałam stałego Ginekologa poza okresowymi kontrolami, jednak jakiś czas temu zaniknęła mi miesiączka na kilka miesięcy i wtedy zgłosiłam się do przychodni, gdzie wiedziałam, że Doktor przyjmuje. Zrobił mi serię badań, sprawdził to, co tylko można było, skonsultował mój przypadek z neurologiem, ponieważ jakiś czas temu leczyłam się neurologicznie, a także skierował mnie dalej w celu wykonania dokładnych badań hormonalnych. Jestem naprawdę mile zaskoczona postawą tego lekarza ponieważ jest konkretny, pomocny i zależy mu na tym, aby wyleczyć pacjentkę od początku do końca, a nie zaleczyć i zamieść problem pod przysłowiowy dywan. Gdybym trafiła do innego lekarza, to pewnie na pierwszej wizycie dostałabym tabletki na przywrócenie cyklu -tak, jak zdarzyło się koleżance -natomiast w moim przypadku sprawiłyby one, że z powrotem wylądowałabym na neurologii ale na szczęście trafiłam do Doktora, który najpierw szuka przyczyny, a potem bierze się za leczenie. Zatem gorąco POLECAM bo warto mieć lekarza, który interesuje się zdrowiem pacjentki, szczególnie w tej specjalizacji.