×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Krzysztof Mawlichanów

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Małgorzata
   Fantastyczny lekarz. Profesjonalny, z ogromną wiedzą i empatią, dokładny, cierpliwy, z poczuciem humoru . Specjalista, któremu od pierwszej wizyty zaufałam i czuję się bezpiecznie, mimo poważnej choroby. Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego pasjonata, dla którego dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. Jestem pełna podziwu i szczęśliwa, że do niego trafiłam.
  • Krystyna Durczyk
   Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za przeprowadzenie cesarskiego cięcia, które ograniczyło niepotrzebne powikłania przy porodzie. Nikt oprócz Pana nie przejął się w takim stopniu moja sytuacją. Życzę Panu dużo zdrowia.
  • H.Biel z rodzina
   Napewno nie jest Pan w stanie zapamietac wszystkie pacjentki.Wazne ze mimo uplywu czasu to one zawsze nosza w sercu takiego lekarza jak Pan.Dziekuje serdecznie za przeprowadzenie szczesliwie operacji i za opieke podczas pobytu w szpitalu. To Pan ma zasluge za szybko znalazlam sie w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie gdzie otrzymalam trzy serie rafioterapii w odstepach tygodniowych.Na dzien dzisiejszy jestem po pierwszej kontroli onkologicznej w Krakowie i czuje sie dobrze .Zycze wszystkiego dobrego w zyciu osobistym i w trudnej odpowiedzialnej pracy zawodowej.
  • H.Biel
   Zycze wszystkiego dobrego w zyciu osobistym i trudnej odpowiedzialnej pracy zawodowej
  • Anna C - dozgonnie wdzięczna pacjentka
   Panie Doktorze ,ukłony i podziękowania . Jest Pan wspaniałym specjalistą i wielkim człowiekiem . Rzadko kiedy zdarza się aby lekarz był tak zaangazowany i potrafił czuwać całą noc przy chorej . Jeszcze raz dziękuję i powodzenia.
  • Marta Jamroży
   Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za opiekę, dobre słowo w czasie mego pobytu na oddziale. Wdzięczności mej nie sposób wyrazić słowami. Życzę sukcesów w pracy zawodowej i wszelkiego dobra.