×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Leszek Bystryk

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Krośnieńska 15, 58-560, Jelenia Góra

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Grażyna i Ireneusz K. z Podgórzyna
   Pragnę złożyć podziękowanie i wyrazy szacunku panu Ordynatorowi dr Leszkowi Bystrykowi .Jest ordynatorem najlepszego Oddziału Kardiologii w Szpitalu w Jeleniej Górze.Ma dobrze zorganizowany Oddział Kardiologii,wielu specjalistów ,świetnie wyszkolony personel w jednym miejscu.Poświęca dużo czasu pacjentom.Profesjonalizm i życzliwość przyczyniły się do tego,że mój mąż mimo wieku i ciężkiej choroby żyje.Ordynator Bystryk ze szczególnym pietyzmem i zaangażowaniem w trosce o zdrowie pacjenta jest nie tylko wzorem lekarza z powołania,ale także wybitnym specjalistą-kardiologiem czego osobiście doświadczył mój mąż.Osobowość niepowtarzalna,okazująca nie tylko skuteczną pomoc w leczeniu chorób serca i układu krwionośnego,a przede wszystkim lekarz o wielkim sercu i wrażliwości dla ludzi.Dziękuję także za dobrą współpracę za kontakt telefoniczny,który był najczęściej jedyną formą komunikacji {PANDEMIA}.W rozmowie telefonicznej w sposób jasny i kompleksowy wyjaśniał diagnozę i sposób leczenia.Wątpliwości zostały wyjaśnione.Panie Ordynatorze Bystryk - jest pan wyjątkowym człowiekiem i profesjonalnym lekarzem z powołania.Raz jeszcze dziękuję za uratowanie życia mojemu mężowi.Bardzo nam Pan Doktor pomógł.Jest Pan lekarzem wielkiego formatu.Będziemy polecać pana Doktora i kierowany przez pana Oddział Kardiologii w Jeleniej Górze każdemu ,kto ma problemy z sercem. Bardzo dziękujemy Wdzięczna żona i pacjent Ireneusz K.z Podgórzyna
  • Ryszard Zimmer
   Niniejszym chciałbym złożyć serdeczne podziękowania Panu Dr. Leszkowi Bystryk za bardzo trafną decyzję oraz diagnozę i natychmiastowe skierowanie do szpitala , gdzie zaraz w dniu przyjęcia zrobił mi koronografię , w wyniku której stwierdził konieczność założenia stenta na "żyłkę" zatkaną już powyżej 95% ratując mnie przed potencjalnym zawałem .
  • Czeslaw Darowski
   Bardzo serdecznie dziekuje Panu Doktorowi Leszkowi Bystrykowi za pomoc w diagnozowaniu mojej choroby wiencowej i wykonana koronorografie, za Jego profesjonalizm i asertywnosc.Lacze wyrazy szacunku.Slowa nie wyraza tego, jak cenny jest dobry lekarz.Wiem, ze wymaga to niezwyklego nakladu pracy tak niedocenionego przez nas.
  • Andrzej Blusz
   Bardzo dziękuję p. dr Leszkowi Bystryk za przywrócenie do zycia.Pięć dni po zawale juz byłem w domu, wyposazony w lekarstwa i sprawny fizycznie.