×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Łukasz Laskowicz

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: (012) 424 85 60

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Beata Huet
   Bardzo dziękuję za wczorajszy zabieg na klinice i troskę.
  • Magda
   Dr Laskowicz to przede wszystkim specjalista, którego interesuje dobro pacjenta. U mnie wykonywał biopsję mammotomiczną, zabieg przeprowadzony we wspaniałej atmosferze, zero stresu. Jest lekarzem, który patrzy na cały organizm człowieka, skupia się na wyeliminowaniu przyczyn, a nie załagodzeniu objawów. Bardzo serdeczny , wizyty odbywają się bez uczucia skrępowania. W dzisiejszych czasach taki lekarz to skarb.
  • Marta B.
   Najlepszy ginekolog u jakiego byłam, lekarz z powołania. Pan doktor jest bardzo serdeczną osoba, traktująca pacjenta z uwagą i zrozumieniem. Żadnych dolegliwości nie bagatelizuje, profesjonalnie podchodzi do każdego zgłoszonego problemu. Cierpliwie tłumaczy, wyjaśnia, bez pośpiechu z pełną uwagą skupia się na pacjencie. Każdemu życzę takiego lekarza. Polecam!
  • Bernardetta Wojcik
   Pragne z calego serca podziekowac za wspaniale prowadzenie ciazy.Troskliwa opieka ,profesjonalizm, prawdziwe wsparcie w trudnych chwilach. Dzieki Pana zaangazowaniu bylam spokojna i szczesliwa . Helenka jest moim drugim i dlugo oczekiwanym dzieckiem . Obawialam sie o jej zdrowie i balam sie porodu . Dziekuje ze wspieral mnie Pan , byl przy mnie do konca i okazywal empatie . Serdeczne dzieki dla zespolu , ktory pracowal z Panem przy moim cieciu (6.08.2015 godz21). Wspaniala atmosfera i wspolpraca zgranego i przemilego zespolu sprawilo, ze przezylam jedna z najszczesliwszych chwil w moim zyciu . Dziekuje za dobroc okazana w pierwszych chwilach zycia mojemu dziecku i mnie . Bylo cudownie :))))