×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Maciej Kococik

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Słowackiego 157/51a, 97-300, Piotrków Trybunalski

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • M. M
   Serdecznie polecam -chirurg kompetentny i godny zaufania,kierujący się dobrem pacjenta i estetycznymi przesłankami. Operacja przeprowadzona ze szwajcarską precyzją - po bliźnie ani śladu. BARDZO DZIĘKUJĘ !
  • Monika B.
   Panie doktorze.nigdy nie spotkalam takiego człowieka jak Pan.najlepszego lekarza z jakim kiedykolwiek się spotkalam. Dziala Pan szybko i profesjonalnie , a do tego wszystkiego ma Dr dystans , poczucie humoru tak , że pacjentowi mija.stres z całą tą procedura lekarską..proszę wracać do Gorzowa. .potrzebujemy takich specjalistów ""ludzkich"" ..życzę miłego urlopu .Monika B.
  • Zrozpaczona. Pacjenci.
   Kochany. Doktorze. Wróć. Choć. Do. Przychodni. Jesteś. Wspaniałym. Inajlepszymlekarzem. Jakiego. Mieliśmy. W. Gorzowie. Jak. Odpoczniesz. Daj. Nam. Twoim. Biednym. Pacjentom. W. Której. Przychodni. Jesteś.
  • Dziękuję w imieniu Rodziny za opiekę i prowadzenie pacjentaA.Torbiczuk za profesjonalizm cierpliwość i za każdą poświęconą chwilę .Nie udało ale cierpienie się skończyło Dziękuję doktorze i życzę sukcesów .
  • Z. Błońska
   Dr. Maciej Kococik to właściwy człowiek na właściwym miejscu, pochyli się nad każdym bólem i potrafi znaleść słowa pocieszenia, jest serdeczny i cierpliwy. Polecam go wszystkim którzy potrzebują pomocy. A ja serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnych dla mnie chwilach.Wdzięczna pacjentka Zofia Błońska
  • pacjentka
   Doktor Maciej Kococik to lekarz z prawdziwego zdarzenia, swoją pracę wykonuje rzetelnie i profesjonalnie. Poza tym jest wzorem człowieczeństwa- wspiera na duchu pacjenta, poświęca dużo czasu, przez co można czuć bardzo wysoki komfort. Naprawdę dziękuję Panu za przeprowadzoną operację i oby więcej takich lekarzy.