×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n.med. Maciej Naze

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
specjalista chirurgii ogólnej
w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej
Kontakt
 • e-mail: maciej.naze@umed.lodz.pl

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjentka Joanna
   Lekarz, do którego chciałby trafić każdy pacjent. Rzeczowy, cierpliwy, empatyczny i sympatyczny. Odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy bez zniecierpliwienia kolejne etapy leczenia. Doskonały chirurg. Pod jego opieką czułam się pewnie i wiedziałam, że chorobę uda mi się pokonać. Dziękuję bardzo Panie doktorze.
  • pacjentka Ewa
   Pan doktor jest człowiekiem rzeczowym, miłym dokładnie i ze spokojem słuchający pacjenta oraz bardzo bardzo dobrym chirurgiem. Zrobił mi operacje mastektomii prawej piesi z jednoczesną rekonstrukcją oraz podczas jednej operacji usunął chore węzły chłonne przez co nie musiałam drugi raz przechodzić operacji.Gorąco polecam i bardzo Panie doktorze Dziękuję.
  • Ewela
   Wspaniały lekarz i człowiek z bardzo dobrym podejściem do pacejenta polecam !!!
  • Pacjentka
   Dr. M. Naze to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, lekarz z powołania z anielską cierpliwością do pacjenta. Miły, sympatyczny, skromny, indywidualnie podchodzący do każdego pacjenta przez co wzbudza ogromne zaufanie, bardzo naturalnie zachowujący się w relacjach lekarz-pacjent. Lekarz jakich niewielu w tych czasach. Polecam, polecam, polecam!!!
  • pacjentka
   Lekarz godny polecenia! profesjonalista, odpowiada na każde nurtujące pacjentów pytania, uważnie słucha, jest miły, sympatyczny, wzbudza zaufanie i nadzieję na dalsze życie w zdrowiu, można kontaktować się telefonicznie w każdej sprawie zdrowotnej, pomocny. Jest fachowcem w swojej dziedzinie. Lekarz z powołania. Polecam z całego serca!