×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marcin Śniadecki

Specjalizacja

 • Położnictwo i ginekologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Halina R.
   Panie Doktorze ! Jestem bardzo wdzięczna za wnikliwe rozpatrywanie moich dolegliwości i serdeczne podejscie. Jestem juz starszą panią i różnie mnie traktowano . A Pan chce mi pomóc i z wielką troskliwościa diagnozuje i leczy mnie. Niech Bóg Pana błogosławi za dobro jakie Pan wyświadcza ludziom.
  • Magda
   Panie Doktorze dziękuję za przeprowadzony zabieg, opiekę i życzliwość. Jestem zachwycona podejściem do pacjentki. Jestem bardzo szczesliwa że trafiłam na Pana. Dziękuję!!
  • Anna
   Pan Doktor Marcin to dobry lekarz i cudowny człowiek Pierwszy raz spotkałam Pana Doktora na izbie przyjęć w UCK i byłam zachwycona podejściem do pacjentki Potem byłam na wizycie kontrolnej i jeszcze bardziej utwierdzilam się w swojej opinii Mam ogromne szczęście że trafiłam na takiego lekarza Panie Doktorze Marcinie DZIĘKUJĘ!
  • Jola
   Dziękuję za przeprowadzony zabieg. Lekarz bardzo serdeczny i życzliwy dla pacjenta. Bardzo bałam się zabiegu, ale już po pierwszym kontakcie wiedziałam, że trafiłam do kompetentnej osoby. Po zabiegu w bezpośredniej rozmowie dowiedziałam się jakie są rokowania. Nie pamiętam w moim życiu, a już trochę żyje, żeby lekarz tak troskliwie mnie potraktował.
  • Joanna
   Przemiły lekarz, bardzo kontaktowy, chętny do rozmowy i udzielania szczegółowych odpowiedzi na pytania. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to lekarz z powołania.
  • Ewelina.S
   Kompetentny, rzeczowy, delikatny a przy tym miły i budzący zaufanie.Pan Doktor przerowadził moje badanie w przyjemnej atmosferze.Widać, że jest to lekarz z powołania, który posiada wiele empatii w sobie.Bardzo Panu dziękuje i życzę wszystkim, aby na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy!!Pozdrawiam
  • Kasia z Gdańska
   Lekarz jakich mało! Bardzo zaangażowany i poświęcony w swojej pracy, bardzo dba o swoje pacjentki. Ponadto, dobry człowiek z empatią i wysoką kulturą osobistą - co jest bardzo ważne w tym zawodzie, a za razem rzeczowy i konkretny. Po przeprowadzonym zabiegu dokładnie wszystko wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Dzięki Doktorowi Śniadeckiemu zabieg przeprowadzony w szpitalu był dla mnie mniej stresujący, ponieważ czułam, że jestem w "dobrych rękach". Bardzo polecam Dr Marcina Śniadeckiego! Serdecznie dziękuję za opiekę i pomoc :)
  • Klaudia
   Polecam, najlepszy lekarz!
  • Patrycja
   Uprzejmy, ciepły, wyrozumiały i bardzo delikatny. Na wizytę trafiłam "z przypadku", bo akurat się zwolnił termin "na już". Lepiej chyba trafić nie mogłam. Bardzo mi pomógł, uspokoił i zlecił potrzebne badania. Dziękuję i bardzo polecam.
  • Joanna
   Najlepszy lekarz! Widać, że z powołania, wysłucha, odpowie na każde pytanie,.. Polecam go bardoz serdecznie, a jestem jego stałą pacjentką, choć dostać się od niego trudno
  • Ewa
   Lekarz z powołania!!!! Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym. Super podejście do pacjentki, wysłucha, poradzi, pomoże!!!
  • KKCz;)
   Polecam wizytę u dr Śniadeckiego;) mily, grzeczny a zarazem konkretny! Jeśli szukasz dobrego ginekologa to polecam! Ja własnie zdecydowalam sie na zmiane obecnego na Pana Marcina;) bardzo dziekuje!
  • Rompca Genowefa
   Wspaniały Lekarz całkowicie oddany swojej pracy i pacjentom.Bardzo dziekuje za wspaniałą opieke i zaufanie:)
  • Paulina
   Jestem pod wielkim wrażeniem dr Śniadeckiego, prawdziwy lekarz z powołania, z cudownym podejsciem do pacjentki. Bardzo dokładny, szczegółowy wywiad, delikatne (mimo specyfiki) badanie, konkretne pytania i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Bardzo serdecznie polecam!!!!!!! Bardzo dziękuję i do zobaczenia ;)
  • laura
   PODZIĘKOWANIA DLA DR MARCINA ŚNIADECKIGO ZA PRZYJĘCIE i przeprowadzenie wstępnych konsultacji, (choc skierowano mnie do innego lekarza, który był jednak nieobecny). DR Śniadecki jest lekarzem z powołania, widac to od razu. chętny do pomocy, wyjaśnienia, zainteresowany juz na korytarzu. W wywiadzie środowiskowym usłyszałam o nim same dobre opinie i pozytywna opinię wsytawiam mu po 1 kontakcie z nim. Oby tak dalej! Pacjentka ze Starogardu Gdańskiego