×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marcin Tusiński

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Kopernika 23, 31-501, Kraków

Informacje i kontakty

Inne informacje
Specjalista chirurgii ogólnej

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Andrzej
   Świetny specjalista nie tylko w dziedzinie leczenia ciężko gorących się ran. Lekarz o bardzo dużym doświadczeniu i wiedzy. Dzięki trafnej diagnozie udało się wykryć początkowe stadium groźnego nowotworu. Za każdym razem gdy potrzebuję wsparcia wykazuje się empatią, służy dobrą radą i pomocą. Prawdziwy lekarz z powołaniem. Dziękuję za wszystko.
  • D.Grzesik
   Pan doktor Tusiński jest wspaniałym lekarzem ,nigdy nie odmówi pomocy,ma wspaniałe podejście do pacjentów.Musimy uzbroić się w cierpliwość ponieważ ma dużo pracy a warto.Polecam po paru wizytach z mężem teraz wiem że w razie problemów zdrowotnych w których Pan doktor moze pomóż tylko będziemy u niego szukać pomocy.Pozdrawiam Panie doktorze.Dziękujemy za wspaniałe i skuteczne leczenie.
  • Barbara Pełechacz
   Pragnę dołączyć do pacjentów, którzy doceniają i wychwalają wiedzę, umiejętności i wielkie serce pana doktora Marcina Tusińskiego ze Szpitala św. Róży w Krakowie. W trakcie oczekiwania na wizytę z moją mamą (owrzodzenia żylakowe podudzi) wysłuchałam od innych pacjentów tyle pochwał i słów wdzięczności do doktora, że zabrakłoby miejsca, by to opisać. Jeszcze większa była moja radość i wdzięczność po wizycie i zbadaniu mojej mamusi. Panie doktorze, dziękujemy, że Pan jest :)
  • Rafał Bujak
   Nie ma co pisać ,trzeba działać a ten lekarz zrobi swoje . To jest prawdziwy lekarz. Polecam i pozdrawiam dr.Marcina.
  • Wyleczona
   Podziękowanie a i owszem, wielka wdzięczność za chęci, za upór, za działanie dzięki któremu rana z martwicą i infekcją jest zagojona. Zapach zgnilizny jaki roznosił się z gnijącego ciała był straszliwy. Doktor Marcin Tusiński, wyczyścił wszystko,pielęgnował, pouczał jak czynić z raną w domu, potem podziałał Vac-iem i rana pięknie się wygoiła. Gdyby nie on to przymoczki stosowane przez innych chirurgów mogły doprowadzić co najwyżej co tragedii. Pozdrawiam serdecznie dr Marcina Tusińskiego i pragnę by inni niedouczeni chirurdzy których nierzetelność, brak wiedzy i ignorancja nie zniszczyli w tym młodym lekarzu chęci do pomocy innym potrzebującym jego leczenia ludziom. Panie Marcinie, niech Pan nie ulega presji zazdrości i nagonki bowiem CI którzy ignorują zdrowie chorych nie dorastają Panu do pięt.jest Pan wielkim, dobrym człowiekiem o niezwykłej sile pomocy i rzetelności wiedzy oraz talencie. Dziękuję i dziękować będę zawsze głosząc o Panu rzetelne informacje.
  • Wyleczona
   Podziękowanie a i owszem, wielka wdzięczność za chęci, za upór, za działanie dzięki któremu rana z martwicą i infekcją jest zagojona. Zapach gnilizny jaki roznosił się z gnijącego ciała był straszliwy. Doktor Marcin Tusiński, wyczyścił wszystko,pielęgnował, pouczał jak czynić z raną w domu, potem podziałał Vac-iem i rana pięknie się wygoiła. Gdyby nie on to przymoczki stosowane przez innych chirurgów mogły doprowadzić co najwyżej co tragedii. Pozdrawiam serdecznie dr Marcina Tusińskiego i pragnę by inni niedouczeni chirurdzy których nierzetelność, brak wiedzy i ignorancja nie zniszczyli w tym młodym lekarzu chęci do pomocy innym potrzebującym jego leczenia ludziom. Panie Marcinie, niech Pan nie ulega presji zazdrości i nagonki bowiem CI którzy ignorują zdrowie chorych nie dorastają Panu do pięt.jest Pan wielkim, dobrym człowiekiem o niezwykłej sile pomocy i rzetelności wiedzy oraz talencie. Dziekuję i dziekowac będę zawsze glosząć o panu rzetelne informacje.