×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Michał Sobjanek

Specjalizacja

 • Dermatologia i wenerologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Dorobek naukowy
Autor ponad 145 publikacji i doniesień zjazdowych. Współautor pierwszego polskiego podręcznika dermatochirurgii. Współpracuje z czołowymi polskimi i europejskim ośrodkami dermatologicznymi.
Zainteresowania zawodowe
onkologia dermatologiczna, genetyka chorób skóry, medycyna estetyczna
Inne informacje
Członek wielu renomowanych towarzystw dermatologicznych (Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, European Academy of Dermatology and Venerology, European Society for Dermatological Research, European Nail Society), sekretarz Sekcji Dermatochiorurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Ryszard P.
   Pan Doktor Sobjanek - bardzo dobry lekarz,profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Bywałem w gabinecie Pana doktora w ciężkich dla mnie chwilach ,zawsze swą postawą pomagał jako lekarz i człowiek ,który z dużym zaangażowaniem i empatią podchodzi do swoich pacjentów.U takich lekarzy chcemy się leczyc. B.ardzo dziękuję Panie Doktorze
  • Paulina
   Rok temu miałam zabieg w UCK, który przeprowadził Pan doktor Sobjanek. Lekarz naprawdę godny polecenia. Jestem wdzięczna za profesjonalne podejście, zaangażowanie i wysoką jakość leczenia. Ogromne wyrazy uznania! Dziękuję i życzę wielu sukcesów w karierze :)
  • córka p. Magdaleny
   Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za opiekę nad moją mamusią Magdaleną z ul. Gębokiej.. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie, za wykazaną sympatię i życzliwość, a przede wszystkim za podejście w sposób profesjonalny.
  • Barbara Ciesielska
   Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi,za szybką pomoc ,profesjonalizm i zaangażowanie w dalsze leczenie
  • M
   Dziękuję Panu doktorowi za zaangażowanie i zainteresowanie, profesjonalizm i życzliwość.