×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Paweł Kundera

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
w trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Zofia
   Diękuję Panu Doktorowi za pomyślnie przeprowadzoną operację. Dięki Panu wróciłam do zdrowia, a w szpitalu miałam doskonałą opiekę. Pan Doktor pomimo licznych obowiązków potrafił znaleźć chwilę na rozmowę. Bardzo miły człowiek, lekarz znający się na sprawie godny polecenia.
  • Ja
   Dziękuję Panie Doktorze za pomyślny zabieg bez komplikacji polecam Pana Doktora z całego serca dobry miły kompetentny lekarz godny zaufania i polecenia.
  • Ela
   Trafiłam do Doktora w wyniku nieporozumienia, ale przy pierwszej wizycie zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, sympatyczny, ludzkie podejście do pacjenta, cierpliwość w tłumaczeniu. Parę dni temu usunął mi pęcherzyk żółciowy profesjonalnie, bez komplikacji, bez problemów. Gorąco polecam dr Kunderę. Panie Doktorze pozdrawiam i dziękuję.
  • Ewa
   Przez półtora roku byłam leczona, na kręgosłup, rwę kulszową. Na końcu wymyślono, że mam uszkodzony staw biodrowy. Przez zwykły przypadek trafiłam do tego lekarza. Od razu powiedział, że to nie te choroby. Dał skierowanie pilne na tomograf komputerowy. To była martwa nerka. Jestem po operacji jej usunięca. To była ostatnia chwila. Lekarz, choć taki młody bardzo życzliwy dla chorego . Gorąco polecam!
  • Malgosia, Wielka Brytania
   Przesympatyczny lekarz, kompetentny, wykonuje swoja prace z pasja, taki lekarz z powolania, stoi po stronie pacjenta, jesli trzeba to wszystko wyjasni. Mialam dwa zabiegi i bardzo dziekuje Panu. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze taki lekarz to w Polsce rzadkosc, gdyz wiekszosc lekarzy interesuje sie pacjentem tylko podczas wizyt prywatnych. Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego.
  • pielęgniarka
   Przemiły sympatyczny troche niesmiały i przystojny młody doktor DUSZA człowiek.
  • Pacjentka
   Dziękuję Panie doktorze za fachową opiekę i sympatycznę podejście do pacjeta ...co w dzisiejszych czasach tak rzadkie ...dziękuję. Wszystkiego dobrego