×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Paweł Skoneczny

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 501 161 329

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Darek
   Wspaniały lekarz, uśmiechnięty żartowniś. Przykłada się do swojej pracy,jest perfekcjonistą. Bardzo dziękuję
  • Ryszard Olbryś
   Dziękuję panu doktorowi Pawłowi Skonecznemu za wykonanie zabiegu przepukliny pachwinowej oraz opiekę przed operacją i po niej. To nie tylko wspaniały profesjonalny lekarz, ale także człowiek obdarzony empatią i cierpliwością. Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Skonecznego i Szpital ATTIS - Górczewska 89. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  • Teresa Z.
   Chciałam bardzo serdecznie podziękować Panu dr za empatyczne podejście do mojej sytuacji zdrowotnej /szybka diagnoza i natychmiastowa operacja bardzo bolesnej przepukliny pachwinowej/. Podziwiam wspaniałą osobowość, profesjonalizm Pana doktora i bezinteresowną chęć niesienia pomocy choremu. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Ponadto Pan doktor nie unika kontaktu z pacjentem i wyjaśnia od ręki wszelkie wątpliwości. Jest fantastycznym człowiekiem i super lekarzem. Dziękuję i polecam.
  • Małgorzata Anna Rawska
   Profesjonalista, WSPANIAŁY lekarz i człowiek. Dzięki za super ,,robotę" i za niesamowite poczucie humoru, które powoduje u pacjentów zero stresu. Szczerze polecam 👍.
  • Ewa
   Doktor Paweł Skoneczny, to wybitny lekarz, chirurg złotej ręki i profesjonalnej, specjalistycznej wiedzy, dokonujący operacji chirurgicznych na poziomie mistrzowskim, lekarz, któremu można zaufać. Potrafi skutecznie ratować chorego, nawet w sytuacjach zaniedbań innych lekarzy-których wbrew pozorom nie jest mało. Jego praktyka chirurgiczna, wysoki poziom medycznej wiedzy i wielka troska o kondycję pacjenta-wszystko to czyni Jego praktykę chirurgiczną skuteczną i bezpieczną. Sama niedawno znajdując się w trudnej sytuacji zdrowotnej, na szczęście znalazłam się w dłoniach tego Lekarza, który perfekcyjnym zabiegiem chirurgicznym przywrócił mi zdrowie. Jako odpowiedzialny pracownik akademicki pragnę podzielić się z Państwem swą sprawdzoną opinią na temat tego Lekarza –profesjonalisty, chirurga złotej ręki, Lekarza wielkiego umysłu i serca. Pozostająca z wdzięcznością na zawsze……. EwaLT
  • Marian Pawłowski
   Rzeczywiście cudowny chirurg i cudowny człowiek! Polecam z całego serca. Jestem po operacji żylaków co wcześniej lekarze totalnie bagatelizowali aż trafiłem w ręce doktora. Ponadto jestem również po operacji przepukliny pachwinowej obustronnej. Serdecznie dziękuję i wszystkim polecam Pana doktora.
  • Mieczyslaw Dlugolecki
   Panie Doktorze Jest Pan moim nowym cichym Idolem. Poczawszy od konsultacji i skonczywszy na naprawie herni czulem sie dla Pana najwazniejszym pacjentem, ale okazuje sie ze wszyscy pacjenci ktorzy mieli szczescie spotkac Pana tak sie czuja. Ja juz nastepnego dnia chodzilem a dzisiaj 3 dni po operacji czuje sie jak "nowka". Wielkie Podziekowania
  • Ulka
   Cudowny chirurg, cudowny człowiek! Polecam z całą odpowiedzialnością Jestem po operacji żylaków wewnętrznych co lekarze totalnie bagatelizowali aż trafiłam w ręce doktora Pawełka dn 4.10.17 któremu z całego serca dziękuję!
  • Sławek
   Chciałem podziękować panu Doktorowi za świetnie przeprowadzony zabieg laparoskopowego usunięcia pęcherzyka żółciowego. Wszystko odbyło się sprawnie, szybko i bez komplikacji. Pan Doktor jest profesjonalistą i doskonałym fachowcem oraz człowiekiem z poczuciem humoru. Cechuje go indywidualne oraz ludzkie podejście do pacjenta. Wszystkim polecam pana Doktora. Wdzięczny pacjent.
  • Beata Sz
   Ja jestem pod wrażeniem Pana Doktora. Włsnie takich ludzi lubię, cenię i mam do nich zaufanie. Normalny człowiek- z ogromnym poczuciem humoru. Czułam się od pierwszych chwil jak z najlepszym kumplem. Czyli podsumowując: najlpeszy speacjalista, wspaniały czĺowiek a do tego bardzo przystojny. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
  • Kasia
   Serdecznie dziękuję za usunięcie żylaków i wspaniałą opiekę. Pan Doktor to doskonały specjalista, który oprócz fachowej roboty, ma fantastyczne podejście do pacjenta. Dzięki temu czułam się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie. Jeśli ktoś ma problemy z żylakami - gorąco polecam.
  • Wioletta
   Serdecznie dziękuję za wykonanie zabiegu usunięcia żylaków, profesjonalną opiekę. Pan doktor oprócz doskonałej znajomości zawodu ma "ludzkie" podejście do pacjenta - to wszystko składa się na komfort psychiczny, ograniczenie stresu i szybki powrót do zdrowia po zabiegu. Szczerze polecam leczenie u Pana doktora.
  • Iv GG
   Panie doktorze, dziękuję 😊 Jest Pan darem od Boga, brylantem wśród skarbów medycyny, człowiekiem o wielkim sercu. Myślałam, że tacy lekarze są tylko w Leśnej Górze 😊 Czy kilka dni po zabiegu usunięcia pęcherzyka w poważnym stanie można pójść na wesele, dobrze się bawić, nie odczuwać dolegliwości pokarmowych? Z pełnym przekonaniem - można, pod warunkiem, że zabieg został przeprowadzony przez Pana. Jeszcze raz piękne, piękne dzięki ❤
  • Jakub Gwóźdź
   Dokładnie 2 tygodnie po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego mogę z całą odpowiedzialnością napisać, że żadne słowo pisane o mojej wdzięczności i podziękowaniunie nie może się równać z Pańskim profesjonalizmem i doskonałością zawodową. Zero bólu, krwawień i powikłań.Więcej cierpiałem po wyrwaniu zęba. Gdybym jeszcze pracował zawodowa to wychwalałbym Pana po morzach i oceanach. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie z całego serca Pana pozdrawiam. Marynarz – emeryt.