×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Piotr Firkowski

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Jarocka 86, 10-699, Olsztyn

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • wdzięczny za wszystko pacjent
   Bardzo dobry Lekarz. Nie ignoruje żadnych sygnałów świadczących o tym, że coś złego może się dziać. Słucha pacjenta i naprawdę robi wszystko, żeby mu pomóc. Bardzo szybko i skutecznie reaguj. Dziękuję Panie Doktorze za fachową opiekę!!!
  • mrowka
   Dziękuję bardzo za profesjonalną, szybką pomoc, bezpieczeństwo, ciepło i wyrozumiałość. Dużo można by jeszcze napisać, nie często zdarza się być pod tak wspaniałą opieką. Nie wspominam źle pobytu w Szpitalu Miejskim mimo bólu i stresu. Polecam gorąco Pana Doktora, świetnego fachowca i wspaniałego człowieka jak i cały zespół Kliniki Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej. Pozdrawiam wszystkich D.B.
  • Piotr
   Cóż za zaskoczenie, można by powiedzieć szok. Chciało by się powiedzieć, że wszyscy, którzy mówią, że współczesna służba zdrowia "kuleje" - nie mają racji!!!. Po prostu jestem mile zaskoczony tym, co mnie, a dokładnie moją żonę, w ostatnich dniach spotkało. Małżonka moja od dłuższego czasu borykała się z bólami, których źródłem były kamienie w pęcherzyku żółciowym. 22 czerwca 2015 r. w nocy konieczna była pomoc ambulatoryjna, którą uzyskaliśmy w Szpitalu Wojewódzkim (SOR), tam również otrzymaliśmy skierowanie na zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Po zebraniu informacji od znajomych, w internecie, postanowiliśmy udać się do Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. Zostaliśmy skierowani do KLINIKI CHIRURGII OGÓLNEJ I MAŁOINWAZYJNEJ, gdzie w gabinecie lekarskim natknęliśmy się na Pana lek. med. Piotra Firkowskiego - specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej. Pan doktor po wywiadzie ustalił, że żona moja ma zgłosić się następnego dnia w szpitalu. Dzień po przyjęciu na oddział został wykonany zabieg. Pan doktor Piotr Firkowski, jak również pozostała część personelu medycznego i pozamedycznego, w mojej opinii, wykazali się bardzo pozytywną, właściwą postawą. W związku z powyższym, polecam gorąco Pana doktora jak również cały oddział i życzę wszystkim pacjentom, którzy będą opuszczać ten oddział po leczeniu, aby byli w podobnym nastroju, jak moja żona w chwili opuszczania szpitala. Panie doktorze - DZIĘKUJĘ!
  • pawel
   dziekuje panie doktorze za dobra opieke pozdrawiam Pawel Szuchowski