×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Piotr Kalinowski

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wiesława Szymańska
   Wiesława Szymańska: Jestem wdzięczna doktorowi za operacje ,doktor uratował mnie przed cukrzycą,przed wuzkiem inwalickim,nie mam ciśnienia ani cukru,poprawił mi się wzrok.to w tym kierunku cukrzycowym,zdecydowałam się na operację,by odzyskać zdrowie,udało się, teraz jestem w kolejce na ścięcie zbędnej skóry,I też woreczka,niestety od prawie 3 lat nie otrzymałam w tej sprawie żadnego telefonu, z nadzieją wciąż czekam.był to2016r operacji.doktorze Kalinowski:ja jestem tutaj,i z nadzjeją wciąż czekam. Z wdzięcznością cieplutko pozdrawiam. Paciętka.W.SZ.
  • Jarek Wiśniewski
   Dr Piotr Kalinowski to przede wszystkim wspaniały człowiek ale także świetny lekarz który wie co robi. W 2014 roku wykonał u mnie operację bariatryczną czym uratował mnie przed wózkiem inwalidzkim. Będę mu wdzięczny do końca życia. Polecam tego lekarza i jego całą ekipę wraz z prof. Paluszkiewiczem oraz zespół pielęgniarek i anastezjologów ze szpitala spcsk warszawa każdemu kto ma problem z otyłością patologiczną. Dziś moje życie wygląda zupełnie inaczej... normalnie!!! Operacja która zrobił dr. Piotr Kalinowski jest skuteczna przynajmniej w moim przypadku. Po 7 latach nadal otrzymuję wagę około 100kg. Zanim trafiłem na doktora ważyłem 160kg. Dr. Kalinowski ma złote ręce i brylantowy umysł. Dziękuję doktorze. 😃
  • Sopocianka
   Pragne goraco podziekowac dr Kalinowskiemu za przeprowadzona w styczniu 2020r operacje,za okazana pomoc i udzielona opieke medyczna.Pelen profesjonalizm.Dr Kalinowski jest wspanialym lekarzem i czlowiekiem.Dziekuje i polecam.
  • Małgorzata Zgorzelska
   Pan Piotr Kalinowski jest wspaniałym lekarzem. Operował mnie 2016 roku. Jest wspaniałym specjalistą!!!! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną. Małgorzata Zgorzelska
  • Justyna
   Pan Dr Kalinowski to doskonały specjalista. Jestem wdzięczna za leczenie i pomoc.
  • ewa cebula
   serdecznie podziekawania pamogl i pomaga nadal. dziekuje serdecznie. i naprawde polecam personel tez super
  • Wdzięczna pacjentka z Warszawy
   Wspaniały chirurg,wspaniały człowiek,zabrał mnie z SOR ,zoperował woreczek żółciowy ,laparoskopowo,ślady minimalne.Prawdziwy geniusz ,złote ręce doktora Kalinowskiego przejdą do historii.Dziękuje bardzo.
  • P[acjentka....
   Wielkie dzięki.Do końca życia będę panu wdzięczna. Pozdrawiam...