Lekarz Małgorzata Sulima

Specjalizacja

  • Choroby wewnętrzne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Danuta
      Pani dr Małgorzata Sulima to wspaniały człowiek i lekarz. W listopadzie byłam pacjentką Pani dr w Instytucie Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni. Otoczyła mnie fachową, troskliwą opieka i uważnością na mnie - pacjentki. Byłam w kiepskim stanie. Dzięki Niej po 2,5 tygodniu stanęłam na nogi i mogłam spokojnie wrócić do domu. Przed wypisem wszystko mi wytłumaczyła, rozwiała wszelkie wątpliwości odpowiedziała mi na moje pytania i dała wytyczne, co mam dalej robić - gdzie sie dalej leczyć w NFZ. Bardzo mnie uspokoiła. Pani dr Małgorzata Sulima przywróciła mi wiarę w ludzi i lekarzy. Bardzo dziękuję za leczenie i opiekę. Gorąco polecam tego cudownego lekarza. Jestem zachwycona podejściem Pani dr do pacjenta. Pani dr Małgorzata Sulima przywróciła mi wiarę w ludzi i lekarzy. Gorąco polecam.
    • Ewa Zgoda
      Pani dr Małgorzata Sulima to wspaniały człowiek i lekarz.Zajęła się moją córką bardzo profesjonalnie dając poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję za pomoc i efektywne leczenie.
    • Baszanowska
      Dr Sulima wspaniały lekarz postawiła mojego tatę na nogi polecam serdecznie .
Zobacz także
  • Nieżyt nosa
  • Amyloidoza (skrobawica) – przyczyny, objawy, diagnostyka i leczenie
  • Szczepienie przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi
  • Choroba Huntingtona
  • Ostra gastropatia krwotoczna (nadżerkowa)
  • Dławica odmienna
  • Cukrzyca u kobiet w ciąży
  • Szczepienie przeciwko gruźlicy
  • Idiopatyczne włóknienie płuc
  • Nerkowa kwasica cewkowa
  • Choroba zwyrodnieniowa stawów (artroza)
  • Hemochromatoza (nadmiar żelaza) - przyczyny, objawy i leczenie
  • Glukozuria nerkowa
  • Dieta cukrzycowa
  • Pokrzywkowe zapalenie naczyń z hipokomplementemią
  • Dławica piersiowa stabilna
  • Choroba Hashimoto - co to, objawy, badania, leczenie
  • Stopa cukrzycowa
  • Cewnikowanie pęcherza moczowego
  • Ostre stłuszczenie wątroby ciężarnych