Dr n. med. Paweł Terlecki

Specjalizacja

  • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Barbara Kukuła
      Bardzo dziękuję całemu personelowi Oddziału Chirurgi , za życzliwą i profeskonalną pomoc mojemu Tacie_ Ryszardowi. Moja codzienna obecność przy Tacie pozwala mi na rzetelną ocenę zaangażowania personelu począwszy od Pana Kierownika Oddzialu, po personel medyczny . Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie i pomoc w tak trudnym dla nas okresie choroby Taty.Raz jeszcze z serca dziękuję za okazane zrozumienie i wsparcie.
    • Żaneta W.
      Dr Terlecki to fantastyczny specjalista - kompetentny, rzeczowy. Cierpliwie odpowiadał na moje wszystkie pytania. Operacja została przeprowadzona z dużą starannością, bez żadnych powikłań. Do tego Pan doktor interesował się moim stanem po operacji, dopytywał, zaglądał na oddział. Jestem bardzo wdzięczna, że Pan Paweł wziął mnie pod swoją opiekę. Polecam każdemu z czystym sumieniem.
Zobacz także
  • Choroba przestrzeni zaotrzewnowej
  • Wypadanie odbytnicy
  • Ostre zapalenie wyrostka robaczkowego
  • Nietrzymanie stolca
  • Uchyłek odbytniczo-pochwowy (rectocele)
  • Wstrząśnienie mózgu
  • Przygotowanie do operacji według protokołu ERAS
  • Rana
  • Achalazja
  • Złamania rzepki
  • Hemoroidy
  • Skręcenie stawu skokowego (pot. skręcenie kostki)
  • Przetoka jelitowa
  • Przetoka odbytu
  • Przepukliny brzuszne
  • Metody leczenia żywieniowego w chirurgii
  • Pierwotne stwardniające zapalenie dróg żółciowych (PSC): przyczyny, objawy i leczenie
  • Samotny wrzód odbytnicy
  • Kamica przewodowa: przyczyny, objawy i leczenie
  • Guzy zaodbytnicze