×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Rafał Cudnik

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna ratunkowa

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Aneta
   Chciałam serdecznie podziękować Panu Doktorowi za profesjonalną opiekę na Oddziale Ratunkowym w szpitalu na gdańskiej Zaspie, gdzie trafiłam w nocy 24.04.2020 po wypadku samochodowym. Bardzo dziękuję za opiekę, dobre słowo, uśmiech i empatię. W tym trudnym dla mnie momencie, był Pan dla mnie prawdziwym wsparciem. Wielkie dzięki oraz wyrazy szacunku i uznania dla Pana ciężkiej i odpowiedzialnej pracy...
  • JM
   Panie Doktorze, wiem, że zrobił Pan wszystko, co się dało, by ratować moją mamę. Niestety udar krwotoczny okazał się dla niej śmiertelny. Mam jednak świadomość tego, że była pod doskonałą opieką. Dziękuję też za słowa otuchy, zrozumienie i wszelką pomoc udzieloną na SOR-ze w Zaspie.
  • Renata Różańska
   Panie doktorze odszukałam pana imię i nazwisko. Pan ratował mojego brata 16.08.2014r. gm. Darłowo ok godz. 7rano. Miał Pan akurat dyżur w szpitalu w Sławnie, do którego akurat nie mam zaufania i nigdy bym nie chciała tam trafić.Pana diagnoza od razu okazała się trafna. Miał udar, bardzo rozległy, nie przeżył. Ale pana postawa, sposób w jaki pan ratował pacjenta była profesjonalna. WIEM PANIE DOKTORZE ŻE ROBIŁ PAN WSZYSTKO ŻEBY URATOWAĆ PACJENTA. Bardzo bym chciała żeby każdy lekarz był taki jak Pan doktorze.Bardzo Panu dziękuję.Renata
  • Leszek
   Profesjonalny, bardzo rzeczowy lekarz z dużą wiedzą i cierpliwością do niecierpliwych pacjentów. Miałem szczęście trafić na doktora Cudnika 7.03.2013 w szpitalu na Zaspie. I bardzo mu dziękuję !
Zobacz także