×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia plastyczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Pola
   Doktor Rafał Pabiańczyk spełnił moje marzenia o kształtnym, pełnym biuście! Dziękuję za profesjonalizm, każdą odpowiedź na moje liczne pytania i wizyty w nowoczesnym SCM clinic. Patrzę teraz na swoje ciało i w końcu jestem zadowolona!
  • Danuta
   Bardzo fachowy i niezwykle życzliwy lekarz. Pomógł mojej córce w problemie z odstającymi uszami i jestem zachwycona (podobnie jak córka) z efektów zabiegu. Wszystko profesjonalnie i bez powikłań. Polecam!
  • Michalina
   Dla mnie Pan Doktor jest najlepszym z najlepszych. Pomógł mi skutecznie pozbyć się problemu z którym borykałam się wiele lat, a teraz nareszcie mogę czuć się dobrze we własnej skórze. Polecam z całego serca i dziękuję
  • Justyna
   doktor Pabiańczyk to prawdziwy profesjonalista, który według mnie nie ma sobie równych :) zawsze miły, uśmiechnięty i do tego znający się na rzeczy. wie, jak rozładować napięcie i stres :) zabieg przebiegł pomyślnie i wiem, że to zasługa właśnie doktora :)
  • Maja
   Mówią, że to dziewczynkom bardziej zależy na wyglądzie w okresie dorastania i może tak było dekadę temu, ale nie teraz. Czasy się zmieniają o czym miałam się okazję osobiście przekonać. Mój syn już od podstawówki miał potworne kompleksy przez odstające uszy, dlatego postanowiliśmy z mężem, że w dniu 18 urodzin zapiszemy go na korektę uszu. Padło na klinikę doktora Pabiańczyka, bo mamy go w sąsiedztwie i przyznaję z pełną świadomością tych słów, że jest to fantastyczny specjalista w swojej dziedzinie, który ma świetnie podejście do pacjenta, jest troskliwy, opiekuńczy i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Z efektu jesteśmy zadowoleni a syn jest bardzo szczęśliwy.
  • Jurek
   Doktor Pabiańczyk przeprowadził u mnie zabieg mający na celu zlikwidowanie mojego największego problemu jakim były odstające uszy. Zarówno przed planowanym zabiegiem, jak i w trakcie byłem otoczony fachową opieką personelu a lekarz okazał się bardzo przyjaznym, ciepłym i niewywyższającym się człowiekiem. Komplikacji po zabiegu nie było a rany szynko się zagoiły. Efekt fantastyczny! Polecam.