×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Sebastian Niedźwiecki

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • marcin p
   Profesjonalista, wnikliwa konsultacja, szybki termin zabiegu, rzeczowa rozmowa.
  • D. Czemerych
   Ogromna kultura osobista, życzliwość, dbałość o pacjenta, siła spokoju, fachowość i rzetelność. Wspaniały lekarz ! Przez cały okres leczenia czułam, że jestem człowiekiem a nie medycznym przypadkiem, bardzo dokładnie i przystępnie przekazuje informacje na temat choroby, operacji i możliwości leczenia, wspaniały operator. Szczerze polecam i bardzo dziękuję za opiekę !
  • Edyta K.
   Szczerze polecam Pana dr Sebastiana Niedźwieckiego, świetny lekarz, chirurg, nie spotkałam jeszcze takiego lekarza w moim życiu. Dziękuję Panu za życzliwość, wsparcie, profesjonalizm i okazane mi serce. Za traktowanie z uwagą i zrozumieniem. Wszystko zostało mi cierpliwie i dokładnie wyjaśnione. Chciałabym jeszcze dodać, iż cały personel II Oddziału Chirurgii Onkologicznej w Koperniku w Łodzi, charakteryzuje się profesjonalizmem połączonym z życzliwością i ciepłem. Czułam się tam bardzo dobrze.
  • Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Stelmaszczyk
   Dziękuję serdecznie Panu doktorowi Sebastianowi Niedźwiedzkiemu za zdiagnozowanie u mnie choroby, rozpoczęcie leczenia oraz przygotowanie do podwójnej operacji, gorąco polecam wizyty u wyżej wymienionego lekarza, gdyż jest bardzo dokładny, odpowie na każde pytanie pacjenta, miły, sympatyczny, delikatny, posiada odpowiednie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, krótkie terminy operacji, naprawdę warto poddać się w odpowiednie ręce, naprawdę serdecznie polecam lekarza z doświadczeniem odnośnie chirurgi onkologicznej.
  • pacjentka
   Nie mogłam trafić na lepszego lekarza. Zawsze będę ciepło go wspominać.
  • pacjentka
   Świetny lekarz, niesamowity specjalista, pomocny, oddany a do tego bardzo grzeczny i kulturalny. Na wszystkie pytanie rzetelnie odpowiada, lekarz z niezwykła wiedzą .
  • pacjentka.
   z czystym sumieniem gorąco polecam. Jest to lekarz z powołania rzetelnie zajmuje sie pacjentem, dokładnie wyjaśnia wszystkie możliwosci te optymistyczne i mniej.
  • wnuczka
   bardzo dziekuje za zdiatnozowanie choroby mojej babci jestem niezmiernie wdzieczna panu doktorowi ode mnie wszystkiego najlepszego . Jeszcze raz bardzo dziekuje. Zycze jak najwiecej pacjentow i szczescia w zyciu! Takich lekarzy nie spotyka sie czesto !
  • wnuczka
   jest najlepszym lekarzem jaki moze byc ! bardzo pomogl mojej krewnej za co dziekuje bardzo dziekuje jak najbardziej polecam i zycze wszystkiego najlepszego.
  • pacjent
   szczerze polecam tego lekarza mily, dba o pacjenta, ambitny za wszelka cene chce pomoc pacjentowi takich lekarzy w tych czasach BARDZO trudno spotkac DZIEKUJE polecam
  • corka
   szczerze polecam tego lekarza mily, dba o pacjenta, ambitny za wszelka cene chce pomoc pacjentowi takich lekarzy w tych czasach BARDZO trudno spotkac DZIEKUJE polecam