×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Waldemar Macioch

Specjalizacja

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Halina Borysiuk Warszawa
   SZanowny Panie Doktorze to już 9 lat minelo gdy ponownie przywrócil mnie Pan do zycia ponudanej operacji przeszczepu pnia trzewnego wdziecznosc moja wobec pana jest dozgonna
  • Zygmunt Kroczewski - Radom
   Kochany Panie Doktorze. To już 6 lat po operacji potężnego tętniaka aorty brzusznej, którą Pan wykonał po tym, jak zostałem przyjęty do szpitala na Banacha bez nadziei, że opuszczę go kiedykolwiek o własnych siłach. Zgodnie z Pańskim wpisem na karcie szpitalnej po operacji: "Rokowania - raczej dobre", staram się żyć normalnie ale bez szaleństw. Ciągle biorę Komunię Świętą w Pańskiej intencji i gorąco życzę Bożej Opieki nad Panem i Pańską Rodziną.
  • Wdzięczna
   Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Waldemarowi Maciochowi za przeprowadzenie niezmiernie skomplikowanych operacji i ratunek dla mojego taty, za wspaniałą opiekę i troskę o pacjenta. Tak znakomity lekarz może być przykładem dla innych. Jeszcze raz z serca dziękuję Panie Doktorze.