×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Prof. dr hab.med. Wiesław Tarnowski

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Czerniakowska 231, 00-416, Warszawa
  • tel.: +48226217173 226227833
  • fax:+48226250578
  • e-mail: kl.chirurgii.ogolnej@szpital-orlowskiego.pl
  • www: www.szpital-orlowskiego.pl
  • tel.: +48225841130 225841136

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
chirurgia laparoskopowa jelita grubego, choroby refluksowej przełyku, przepuklin rozworu przełykowego przepony, chirurgiczne leczenie cukrzycy i otyłości
Kontakt
 • telefon: (22) 621 71 73
 • telefon: (22) 825 62 99

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Alicja Noworyta
   Pragnę serdecznie podziękować Panu Profesorowi i towarzyszącemu Zespołowi, a także lekarzom i personelowi pomocniczemu za operację przeprowadzoną w październiku 2019 roku w Szpitalu Grochowskim. Źródłem moich problemów - bolesnego i wyniszczającego refluksu była przepuklina żołądka, której usunięcie metodą laparaskopową zasadniczo zmieniły moją sytuację przywracając zdolność do normalnego odżywiania, i - w rezultacie - funkcjonowania. Nie mam słów uznania i wdzięczności dla Pana Profesora, który i w moim przypadku potwierdził gotowość pomocy i umiejętność skutecznego rozwiązania bardzo uciążliwych dolegliwości.
  • Anna Zwierzchowska
   Chciałam bardzo podziękować Panu Profesorowi za operację, którą przeprowadził w kwietniu 2018. Rok wcześniej miałam operację ginekologiczną, podczas której lekarze zaszywając ranę pooperacyjną zaciągnęli również jelito grube. Koszmar, co się działo później i jak żyłam. Chociaż przez ból i ogromne problemy z brzuchem ciężko to było nazwać życiem. Niestety żaden z innych lekarzy, nie chciał się podjąć operacji "poprawkowej" po tej pierwszej. W końcu w kwietniu 2018 roku w Szpitalu im. W Orłowskiego Pan Profesor przeprowadził laparoskopię i usunięcie zrostów wewnątrzotrzewnowych. Nie ma takich słów, które opisałyby moją wdzięczność w tej sytuacji. W końcu zaczęłam normalnie jeść, żyć, nie czuję ciągłego bólu. Do tego wszystkiego Pan Profesor jest osobą niezwykle miłą, kulturalną i kompetentną, mimo ogromnej wiedzy jest w stanie wszystko wytłumaczyć w sposób przystępny, a co najważniejsze daje nadzieję na wyleczenie i nie pozostawia człowieka samego. Jeszcze raz bardzo dziękuję i cieszę się, że miałam to ogromne szczęście spotkać Pana Profesora, bo naprawdę nie wiem, jak wyglądałoby moje życie. Z całego serca polecam Pana Profesora Wiesława Tarnowskiego jako lekarza i jako osobę która naprawdę jest w stanie pomóc w sytuacji krytycznej. Również podziękowania dla wspaniałego zespołu dr Wawiernia i reszta lekarzy. Pozdrawiam Anna
  • Alicja majcher
   Podziękowania dla prof .W.Tarnowskiego. Super człowiek!!!
  • Elżbieta B
   Serdeczne podziękowania za profesjonalizm i serce, miałam ciężką operację, byłam w ciężkim stanie, operacja ratująca życie po krwotokach przy zakrzepicy 29. 06.2015 r. dr Kiciak, dr Wawiernia, Błogosławieństwa Bożego dla całego zespołu.