×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

lekarz medycyny Wiesław Żukowski

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Maria Dziewońska
   Bardzo polecam dr. Żukowskiego za jego wiedzę i dużą empatię dla ludzi. Byłam operowana wskutek uwiędniętej przepukliny. Doktorowi jak i całemu personelowi serdecznie dziękuję za opiekę w czasie i po operacji. Szpital w Bochni również polecam
  • Maria J.
   Bardzo dziękuję panu doktorowi Żukowskiemu za przeprowadzony w dniu 21-01-2016r zabieg cieśni nadgarstka.Wszystkim paniom pielęgniarkom dziękuję za wspaniałą opiekę przed i po zabiegu.Polecam szpital w Bochni.
  • Wanda Moskwa
   Serdeczne dzięki za cudownie przeprowadzony zabieg oraz wspaniałą opiekę przed i po zabiegu. Nawet zgłoszone inne dolegliwości nie zostały zignorowane przez Dr. Żukowskiego. Konkretny, serdeczny i wspaniały specjalista. Dziękuję jeszcze raz całemu personelowi szpitala w Bochni. Polecam Pana doktora i szpital w Bochni.
  • adam krzeciasz
   Dziekuję raz jeszcze o uratowanie życia w 2001r. Pana decyzja o szybkiej operacji /trepanacji/ głowy uratowała mi życie.Dziekuje raz jeszcze adam krzęciasz